Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Џудо

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ESSIMO GOLD  IJF 750 gr. Кимоно за џудо
Врз основа на 0 оценки.
ESSIMO Униформа за џудо  IJF Модел #: GH-008U Изработенo од 100% памук . Оваа 750 грамска џудо..
9.500 MKD
GREEN HILL IJF Approved 750 gr. Кимоно за џудо
Врз основа на 0 оценки.
Униформа за џудо одобрена од ИЏФ е џудо униформа што ги исполнува стандардите поставени од Меѓународ..
11.700 MKD
GREEN HILL IJF Approved 750 gr. Кимоно за џудо  (сино)
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL Униформа за џудо  IJF Модел #: GH-008U164 Изработенo од 100% памук . Оваа 750 грамс..
13.000 MKD
GREEN HILL Кимоно за џудо 140-180 cm/350g
Врз основа на 0 оценки.
Џудо оделото JUNIOR е специјално дизајнирана џудо униформа која е изработена од 100% памучен материј..
3.800 MKD
GREEN HILL Кимоно за џудо 140-180cm/350g
Врз основа на 0 оценки.
Овој модел е специјално дизајнирана џудо униформа која е изработена од 100% памучен материјал и е на..
3.350 MKD
GREEN HILL Кимоно за џудо детско 120-150cm
Врз основа на 0 оценки.
Детскиот костум за џудо е џудо униформа дизајнирана специјално за деца. Направено е од 8 oz, 100% па..
3.200 MKD
GREEN HILL Кимоно за џудо детско 120-150cm
Врз основа на 0 оценки.
Џудо оделото JUNIOR е специјално дизајнирана џудо униформа која е изработена од 100% памучен материј..
2.800 MKD
GREEN HILL Торбица мала
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL Торбица Модел #:6001 Торбица , направена од 100% Полиестер. Димензии : 47  x 25&nbs..
1.340 MKD
KWON Џудо кимоно- униформа за тренинг со ленти
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Џудо униформа Модел #:1310 Лесна униформа за почетници направена од 100% памук со висок квалит..
5.340 MKD
KWON Џудо униформа Economy
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Џудо униформа Модел #:1301 Лесна униформа за почетници направена од 100% памук со висок квалит..
4.790 MKD
KWON Влечки Aзиатик
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Влечки Азиатик Модел #: 60010 Горниот слој им е направен од оризова слама,а ѓонот од ева пена...
790 MKD
KWON Торбица Club Line M Црна
Врз основа на 0 оценки.
KВОН Торбица Модел #:5017001 Торбица Club Line голема , направена од 100% Полиестер...
2.170 MKD
KWON Торбица мала Judo Црна
Врз основа на 0 оценки.
KВОН Торбица Модел #:5016001 Торбица за Џудо, направена од 100% Полиестер...
1.390 MKD
KWON Торбица мала Карате  Црна
Врз основа на 0 оценки.
KВОН Торбица Модел #:5016003 Торбица за Карате, направена од 100% Полиестер...
1.390 MKD
MASTERS Еластични јажиња за отпорност
Врз основа на 0 оценки.
МАСТЕРС Траки за снага Модел #:MST074 Брз тренер за на половината. Спецификации: Најнов моќен тр..
3.600 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.