Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

WKF Одобрени

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
BUDO NORD WKF ракавици без заштита на палец Црвена
Врз основа на 0 оценки.
БУДО НОРД Ракавици за карате Модел #: 14319R Карате Ракавици за Спаринг без заштита за палецот WK..
1.990 MKD 1.180 MKD
BUDO NORD WKF ракавици со заштита на палец Црвена
Врз основа на 0 оценки.
БУДО НОРД Ракавици за карате Модел #: 14320R Карате Ракавици за Спаринг со заштита за палецот, WKF ..
2.090 MKD 1.180 MKD
BUDO NORD WKF женски штитник за гради Бел
Врз основа на 0 оценки.
БУДО НОРД Женски градник Модел #: 14104 Женски штитник за гради, одобрен за натпревари од ВКФ - С..
5.840 MKD 4.670 MKD
BUDO NORD WKF ракавици со заштита на палец Сини
Врз основа на 0 оценки.
БУДО НОРД Ракавици за карате Модел #: 14320B Карате Ракавици за Спаринг со заштита за палецот, WKF ..
2.090 MKD 1.180 MKD
KWON WKF Карате униформа за кумите -Competitive
Врз основа на 0 оценки.
КВОН WKF Карате Униформа Модел #:1103 Екстра лесна и екстремно популарна карате униформа за кумите ..
4.630 MKD
KWON WKF Кимоно-униформа за карате Kata 12oz бела
Врз основа на 0 оценки.
KВОН WKF Униформа за карате Модел #:1113 Специјално дизајнирана за Ката следбеници. Изработена е од..
7.200 MKD
KWON WKF Униформа за карате Premium 11 Oz Бела
Врз основа на 0 оценки.
KВОН Униформа за карате Модел #:1119 За оние кои го прифаќаат само најдобриот квалитет на раскошнат..
7.800 MKD
KWON WKF Униформа за карате Premium 8 oz Бела
Врз основа на 0 оценки.
KВОН WKF Униформа за карате Модел #:1118 Униформа за карате, изработена од 100 % Памук...
6.480 MKD
SMAI WKF кимоно за карате KATA KAMINARI 14 Oz
Врз основа на 0 оценки.
SMAI WKF KARATE GI KATA 14 oz  Модел #: KAMINARI ВКФ карате униформа Kaminari  е ..
8.800 MKD
SMAI WKF Женски штитник за гради
Врз основа на 0 оценки.
SMAI WKF женски штитник за гради модел # SFCG WKF Официјално одобрени од WKF (Светската карате феде..
2.990 MKD
SMAI WKF Карате кимоно Competition ribbed EU
Врз основа на 0 оценки.
СМАИ Карате униформа Модел #: AS-006WKF Стил на јакната : Европски крој Mатеријал: 35% Памук, 65% ..
2.520 MKD
SMAI WKF Појас син
Врз основа на 0 оценки.
СМАИ WKF Појас Модел #: SM B001BLWKF Син Појас WKF  за натпревар, изработен од 100% Паму..
400 MKD
SMAI WKF појас Црвен
Врз основа на 0 оценки.
СМАИ WKF Појас Модел #: SM B001RWKF Црвен Појас  со WKF лого за натпревар, изработен од 1..
400 MKD
SMAI WKF Штитник за гениталии
Врз основа на 0 оценки.
СМАИ WKF Штитник за гениталии Модел #: SM B141K Надворешна заштита за машки препони. Јаглеродни в..
750 MKD
SMAI WKF Штитник за граден кош
Врз основа на 0 оценки.
SMAI WKF Градник Модел #:BPWKF Officially approved by the WKF (World Karate Federation) Mandatory ..
2.990 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.