Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Униформи & Појаси

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
 KWON Униформа за карате Victory Бело со сјаен ефект
Врз основа на 0 оценки.
 KWON Униформа за карате Victory бело со сјаен ефект  Модел #:1107 Дизајниранa за натпре..
3.680 MKD 2.620 MKD
BUDO NORD Појас Црн
Врз основа на 0 оценки.
БУДО НОРД Појас Модел #:11002-011 Изработен од 100% Памук, 4,5cm.     ..
2.400 MKD
BUDO NORD Појас Црн - сатен
Врз основа на 0 оценки.
БУДО НОРД Појас Модел #:11002-012 Изработен од 100% Полиестер, 4,5cm.     ..
2.960 MKD
KWON WKF Карате униформа за кумите -Competitive
Врз основа на 0 оценки.
КВОН WKF Карате Униформа Модел #:1103 Екстра лесна и екстремно популарна карате униформа за кумите ..
4.460 MKD 3.860 MKD
KWON WKF Кимоно-униформа за карате  Kata  12oz  бела
Врз основа на 0 оценки.
KВОН WKF Униформа за карате Модел #:1113 Специјално дизајнирана за Ката следбеници. Изработена е од..
7.200 MKD
KWON WKF Униформа  за карате Premium 11 Oz Бела
Врз основа на 0 оценки.
KВОН Униформа за карате Модел #:1119 За оние кои го прифаќаат само најдобриот квалитет на раскошнат..
6.200 MKD
KWON WKF Униформа за карате Premium 8 oz  Бела
Врз основа на 0 оценки.
KВОН WKF Униформа за карате Модел #:1118 Униформа за карате, изработена од 100 % Памук...
5.400 MKD
KWON Појас  Premium 4,5cm Црн
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Појас Модел #:993009 Појас Premium 4,5cm, направен од 100% Памук.     ..
1.260 MKD
KWON Појас за боречки вештини Masters 5 cm Црн
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Појас Модел #:3065 Висок квалитет на специјалниот појас во традиционален јапонски стил. Скапоц..
1.660 MKD
KWON Појас Портокалов
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Појас Модел #:3003 Појас, направен од 100% Памук.     ..
320 MKD
KWON Униформа за карате Basic Бела
Врз основа на 0 оценки.
KВОН Униформа за карате Модел #:5510000 Докажана издржливост. Оваа 65% полиестер и 35%  памук ..
1.190 MKD
KWON Униформа за карате Традиционал Бела
Врз основа на 0 оценки.
KВОН Униформа за карате Модел #:1002 Докажана издржливост. Оваа 100% памучна карате униформа може д..
2.400 MKD
MASTERS Кимоно за карате
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Униформа за карате  #:MST068 Оваа карате униформа со ВКФ крој  е изработена од 8..
1.300 MKD
Masters Појас за боречки вештини- ЖОЛТ
Врз основа на 0 оценки.
Masters Појас Модел #: 0051 Појас, направен од 100% Памук.     ..
250 MKD
SMAI WKF Карате униформа  Competition ribbed EU
Врз основа на 0 оценки.
СМАИ Карате униформа Модел #: AS-006WKF Стил на јакната : Европски крој Mатеријал: 35% Памук, 65% ..
2.290 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.