Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Kарате До

Подобри го барањето

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
KWON Еластична гума за тренинг  Basic Жолта
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Еластична гума за тренинг Модел #: 4080100 Идеална дополнителна опрема за тренинг, фитнес и за..
1.730 MKD
KWON Заштитна гума за заби  Professional Безбојна
Врз основа на 0 оценки.
КВОН  Заштитна гума за заби Модел #: 4009660 Специјално избалансирана густина и слоевитост за ..
2.600 MKD
KWON Заштитна гума за заби  Ventilate Безбојна
Врз основа на 0 оценки.
КВОН  Заштитна гума за заби Модел #: 5009640 Висока удобност при носењето преку минималната не..
1.260 MKD
KWON Заштитна гума за заби  гел
Врз основа на 0 оценки.
КВОН  Заштитна гума за заби гел Модел #: 4009640 сина/бела   Специјално избалансирана гус..
490 MKD
KWON Нож за тренинг алуминиум Црно/Сребрен
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Нож за тренинг алуминиум Модел #: 8020022 Алуминиумски нож за реален тренинг, самоодбрана, нап..
1.400 MKD
KWON Нож за тренинг гумен Црно/Сребрен 27 cm
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Нож за тренинг гумен Модел #: 8001031 Нож за тренинг, самоодбрана, направен од гума, долг 27cm..
470 MKD
KWON Пластифициран пиштол за тренинг Realistic Црн
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Пластичен пиштол за тренинг Модел #:8001075 Тежок пластичен пиштол со реален изглед во однос н..
1.990 MKD
KWON Појас  Premium 4,5cm Црн
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Појас Модел #:993009 Појас Premium 4,5cm, направен од 100% Памук.     ..
1.260 MKD
KWON Појас за боречки вештини Masters 5 cm Црн
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Појас Модел #:3065 Висок квалитет на специјалниот појас во традиционален јапонски стил. Скапоц..
1.660 MKD
KWON Појас Портокалов
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Појас Модел #:3003 Појас, направен од 100% Памук.     ..
320 MKD
KWON Подвижна макивара за тренинг Црна
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Пподвижна макивара за тренинг Модел #: 4080510 драгон /  4080520 карате Направена од екс..
2.200 MKD
KWON Полициска тонфа за тренинг Црна
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Полициска тонфа за тренинг Модел #:8001047 Направена од екстра силен и тврд пластичен материј..
1.600 MKD
KWON пружина за боксерска вреќа 12см
Врз основа на 0 оценки.
 КВОН ПРУЖИНА ЗА БОКСЕРСКА ВРЕЌА 12СМ Модел #: 4080690   ..
480 MKD
KWON пружина за боксерска вреќа 15cм
Врз основа на 0 оценки.
 КВОН ПРУЖИНА ЗА БОКСЕРСКА ВРЕЌА 15СМ Модел #: 4080690   ..
580 MKD
KWON Торбица Karate Црна
Врз основа на 0 оценки.
KВОН Торбица Модел #:5017003 Торбица за Карате, направена од 100% Полиестер...
2.170 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.