Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Тае Квон До

Подобри го барањето

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
KWON Фокусер Body Shield
Врз основа на 0 оценки.
KWON фокусер Модел #: 4093010 75x 35 x15 cm Фокусер за Боречки спортови, изработен од Полиуретан. ..
5.600 MKD
KWON Фокусер штит син
Врз основа на 0 оценки.
KWON фокусер штит димензии: 66 x 38 x 12 cm Article number: 4093060 ..
4.260 MKD
KWON Штитник за потколено и стопало еластичен Senior  Бел
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Штитник за потколено Модел #: 4050803 Еластичен штитник за потколено и стапало CE Безбедност..
1.500 MKD
KWON Штитник за стопало еластичен Црн
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Штитник за стапало Модел #: 40517 Еластичен штитник за стапало CE Безбедноста е најважниот у..
650 MKD
LIVEPRO JAЖЕ
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO ЈАЖЕ ОБЛОЖЕНО ШИФРА: LP8170 БРЕНД: LIVEPRO ДОЛЖИНА: 12м ОБЕМ: Ф 50мм НАМЕНА:..
5.240 MKD
LIVEPRO ПРИЦВРСТУВАЧ
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO BARBELL COLLARS ШИФРА: LP8061 БРЕНД: LIVEPRO Карактеристики: Може да се користи со ..
610 MKD
LIVEPRO Фокусер
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO ФОКУСЕР LP8603 Материјал: PVC / EPE »Димензии: 41,0 x 21,0 x 11,0 cm » Тежина: 500,0 g ..
1.800 MKD
Masters  Фокусер голем штит вдлабнат
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS голем фокусер вдлабнат Модел #: MST 621B-C Фокусер за Боречки спортови, изработен од ПВЦ. Г..
3.200 MKD
Masters  Фокусер голем штит прав
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS фокусер Модел #: MST 629-S Фокусер за Боречки спортови, изработен од ПВЦ и сунѓер со голема..
3.200 MKD
Masters  Фокусер штит
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS фокусер Модел #: MST 62B-C Фокусер за Боречки спортови, изработен од Полиуретан.49cn x 37cm..
2.990 MKD
Masters Боксерска кукла торзо ѕидна - Punching Dummy
Врз основа на 0 оценки.
VS.3 симулатор за борба е најголемиот мултилатерален систем на пазарот, идеален за аеробик, издржлив..
19.900 MKD
MASTERS ДУШЕЦИ  двобојни 20mm
Врз основа на 0 оценки.
МASTERS Душеци двобојни Модел #: MSTR020KTKD Овие татами се одлични за TKD , Карате итн. Нивната уп..
1.100 MKD
MASTERS ДУШЕЦИ  двобојни 25mm
Врз основа на 0 оценки.
МASTERS Душеци двобојни Модел #: MSTR025KTKD Овие татами се одлични за TKD , Карате итн. Нивната уп..
1.230 MKD
MASTERS ДУШЕЦИ  двобојни 30mm
Врз основа на 0 оценки.
МASTERS Душеци двобојни Модел #: MSTR030KTKD Овие татами се одлични за TKD , Карате итн. Нивната уп..
1.450 MKD
MASTERS Еластични јажиња Running
Врз основа на 0 оценки.
МАСТЕРС КИНЕТИЧКИ ЕЛАСТИЧНИ ТРАКИ ЗА ТРЕНИНГ Модел #:MST076 Кинетичките еластични траки се кори..
1.990 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2022 Master Sport dooel. All Rights Reserved.