Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Боречки вештини

Подобри го барањето

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
KWON Подвижна макивара за тренинг Црна
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Пподвижна макивара за тренинг Модел #: 4080510 драгон /  4080520 карате Направена од екс..
2.200 MKD
KWON Полициска тонфа за тренинг Црна
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Полициска тонфа за тренинг Модел #:8001047 Направена од екстра силен и тврд пластичен материј..
1.600 MKD
KWON пружина за боксерска вреќа 12см
Врз основа на 0 оценки.
 КВОН ПРУЖИНА ЗА БОКСЕРСКА ВРЕЌА 12СМ Модел #: 4080690   ..
480 MKD
KWON пружина за боксерска вреќа 15cм
Врз основа на 0 оценки.
 КВОН ПРУЖИНА ЗА БОКСЕРСКА ВРЕЌА 15СМ Модел #: 4080690   ..
580 MKD
KWON Ракавици Ultimatet Црни
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Ракавици за вреќа Модел #:40698 Разумна цена но сепак висококвалитетна ракавица со отворени пр..
1.890 MKD
KWON Ракавици Ultimatet Црни кожни
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Ракавици за вреќа Модел #:40697 Високо-квалитетни ракавици "Со отворени прсти" од трајна висти..
3.900 MKD
KWON Ракавици за вреќа Open Finger  Црна
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Ракавици за вреќа Модел #:40694 Кожна ракавица со вметната потпорна лента, индивидуално зашиен..
2.300 MKD
KWON Ракавици за Ф.Контакт Црно/Бели
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Ракавици за Ф.Контакт Модел #:40693 Изработени од кожа со памук, извонредни и соодветни за бло..
5.940 MKD
KWON Тегови за зглоб Сини
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Тегови за зглоб Модел #:4080230 Цврста најлонска ткаенина, исполнета со железни гранули.Се про..
1.100 MKD
KWON Торбица Club Line M Црна
Врз основа на 0 оценки.
KВОН Торбица Модел #:5017001 Торбица Club Line голема , направена од 100% Полиестер...
1.740 MKD
KWON Торбица Karate Црна
Врз основа на 0 оценки.
KВОН Торбица Модел #:5017003 Торбица за Карате, направена од 100% Полиестер...
2.170 MKD
KWON Торбица мала Judo Црна
Врз основа на 0 оценки.
KВОН Торбица Модел #:5016001 Торбица за Џудо, направена од 100% Полиестер...
1.390 MKD
KWON Торбица мала Карате  Црна
Врз основа на 0 оценки.
KВОН Торбица Модел #:5016003 Торбица за Карате, направена од 100% Полиестер...
1.390 MKD
KWON Униформа за карате Basic Бела
Врз основа на 0 оценки.
KВОН Униформа за карате Модел #:5510000 Докажана издржливост. Оваа 65% полиестер и 35%  памук ..
1.190 MKD
KWON Униформа за карате Shadow црна
Врз основа на 0 оценки.
KВОН Униформа за карате Модел #:51001 Докажана издржливост. Оваа 70% полиестерна и 30% памучна кара..
1.540 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2020 Master Sport dooel. All Rights Reserved.