Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Боречки вештини

Подобри го барањето

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
GREEN HILL BOXING  ракавици Prime сина
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL РАКАВИЦИ ЗА БОКС  PRIME - вештачка кожа Модел #:GH30097-AP • Затворање: Велкро • З..
1.850 MKD
GREEN HILL BOXING  ракавици Prime црна
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL РАКАВИЦИ ЗА БОКС  PRIME - вештачка кожа Модел #:GH30097-P • Затворање: Велкро • За..
1.850 MKD
GREEN HILL BOXING  ракавици TIGER Aiba approved
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL РАКАВИЦИ ЗА БОКС AIBA Approved- природна кожа Модел #:BGT2010 • Затворање: Велкро • За ..
7.400 MKD
GREEN HILL BOXING  ракавици TIGER Aiba approved
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL РАКАВИЦИ ЗА БОКС AIBA Approved- природна кожа Модел #:BGT2010 • Затворање: Велкро • За ..
7.400 MKD
GREEN HILL BULGARIAN BAG 10 kg
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL BULGARIAN BAG 10 kg Model #:BB10 • Затворање: Велкро • За дисциплини: Kрос фит, Функцио..
5.800 MKD
GREEN HILL BULGARIAN BAG 15 kg
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL BULGARIAN BAG 15 kg Model #:BB15 • Затворање: Велкро • За дисциплини: Kрос фит, Функцио..
6.800 MKD
GREEN HILL BULGARIAN BAG 20 kg
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL BULGARIAN BAG 20 kg Model #:BB20 • Затворање: Велкро • За дисциплини: Kрос фит, Функцио..
7.800 MKD
GREEN HILL BULGARIAN BAG 5/10/15/20 kg
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL BULGARIAN BAG 5-20 kg Model #:BB5 • Затворање: Велкро • За дисциплини: Kрос фит, Функци..
4.800 MKD
GREEN HILL MAZE BOXING BAG
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL MAIZE BOXING BAG Model #:MB-9011 • Затворање: Велкро • За дисциплини: Бокс и Кик Бокс ..
7.380 MKD
GREEN HILL Pro Заштитна кацига  PU
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL КАЦИГА Модел #:PRO Направена за: СПАРИНГ - Изработена од вештачка кожа,  која може..
2.290 MKD
GREEN HILL Training Заштитна кацига  PU
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL КАЦИГА Модел #:TRAINING Направена за: СПАРИНГ - Изработена од вештачка кожа,  која..
2.290 MKD
GREEN HILL WALL BALL  10 kg
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL WALL BALL  10 kg   Model #WALL10 • Затворање: Велкро • За дисциплини:Крос фит..
4.800 MKD
GREEN HILL WALL BALL  12 kg
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL WALL BALL  12 kg   Model #WALL12 • Затворање: Велкро • За дисциплини:Крос фит..
5.100 MKD
GREEN HILL WALL BALL  3-4 kg
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL WALL BALL 3-4 kg   Model #WALL3 • Затворање: Велкро • За дисциплини:Крос фит,..
2.670 MKD
GREEN HILL WALL BALL  4 kg
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL WALL BALL 4 kg   Model #WALL4 • Затворање: Велкро • За дисциплини:Крос фит, Ф..
3.000 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2020 Master Sport dooel. All Rights Reserved.