Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Боречки вештини

Подобри го барањето

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
SMAI WКF Карате ракавици црвени
Врз основа на 0 оценки.
SMAI ВКФ Kарате ракавици Модел #: SM P101 WKFR "SMAI WKF Одобрени Ракавици: SMAI WKF заштитниците с..
1.350 MKD
SMAI Боксерска вреќа 120 цм
Врз основа на 0 оценки.
СМАИ ВРЕЌА ЗА БОКС Модел #:SMBPB120 Направена за:Тренинг 120 cm -ПВЦ, со појачани ремени во комб..
7.740 MKD
SMAI Боксерска вреќа 120-150-180 цм
Врз основа на 0 оценки.
СМАИ ВРЕЌА ЗА БОКС Модел #:SMBPB 125-155-185 Направена за:Тренинг 125,155 и 185 cm -ПВ..
8.700 MKD
Smai Голем кружен фокусер - Boxers
Врз основа на 0 оценки.
Smai Кружен фокусер - Boxers  Model #: PT65-CH Дизајниран е за употреба во кондиционен трен..
3.100 MKD
SMAI Градник - TKD
Врз основа на 0 оценки.
SMAIn Градник -  Модел #: SM 40435 Двостран градник со ЕВА полнење. Со велкро затворање. &nbs..
1.940 MKD
SMAI Долен дел кимоно Црно
Врз основа на 0 оценки.
SMAI Долен дел кимоно Модел #: C033B160 35% памук, 65% полиестер лесни панталони за боречки вештини..
950 MKD
SMAI Душеци двобојни 20mm
Врз основа на 0 оценки.
SMAI Душеци двобојни Модел #: M025HTKD Овие татами се одлични за TKD или Карате.Нивната употреба ну..
1.420 MKD
SMAI ЕКФ Kарате ракавици црвени
Врз основа на 0 оценки.
SMAI ЕКФ Kарате ракавици Модел #: SM P101 EKFR "SMAI EKF Одобрени Ракавици: SMAI EKF заштитниците с..
1.140 MKD 990 MKD
SMAI ЕКФ Карате ракавици сини
Врз основа на 0 оценки.
SMAI ЕКФ Kарате ракавици Модел #: SM P101 EKFB "SMAI EKF Одобрени Ракавици: SMAI EKF заштитниците с..
1.140 MKD 990 MKD
SMAI Кимоно за џудо  Single Weave IJF (сино)
Врз основа на 0 оценки.
SMAI Униформа за џудо  Single Weave IJF Модел #: AS-008U160 Изработена од 100% памук . Оваа 45..
4.560 MKD
SMAI Кимоно за карате  KATA 12 oz WKF approved
Врз основа на 0 оценки.
СМАИ WKF Униформа за карате КАТА 12 oz #: AS-026150 Дупло брусено платно - цврсто ткаено за ек..
5.170 MKD
Smai Мал кружен фокусер
Врз основа на 0 оценки.
Smai Кружен фокусер - Shock Tech Round Punching Target (комад)  Model #: PT67R Дизајниран е з..
2.100 MKD
SMAI Појас Кафен
Врз основа на 0 оценки.
SMAI Појас Модел #: SM B001BR Кафен Појас, изработен од 100% Памук.     ..
250 MKD
SMAI Појас Портокалов
Врз основа на 0 оценки.
SMAI Појас Модел #:SM B0010 Портокалов Појас, изработен од 100% Памук.     ..
250 MKD
SMAI Појас Син
Врз основа на 0 оценки.
SMAI Појас Модел #:SM B001U Син Појас, изработен од 100% Памук.     ..
250 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.