Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Боречки вештини

Подобри го барањето

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
LIVEUP Скали за агилност 4/8m
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP СКАЛИ ЗА АГИЛНОСТ   ШИФРА: LS3671 ГОЛЕМИНА: 4M / 8M БРЕНД: LIVEUP..
650 MKD
Masters  Фокусер голем штит прав
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS фокусер Модел #: MST 629-S Фокусер за Боречки спортови, изработен од ПВЦ и сунѓер со голема..
2.600 MKD
Masters  Фокусер штит
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS фокусер Модел #: MST 62B-C Фокусер за Боречки спортови, изработен од Полиуретан.49cn x 37cm..
2.500 MKD
MASTERS BOXING  ракавици  црвени
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS РАКАВИЦИ ЗА БОКС -Бафало кожа Модел #:MST104R • Затворање: Велкро • За дисциплини: Бокс и ..
3.190 MKD
MASTERS BOXING  ракавици  црни
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS РАКАВИЦИ ЗА БОКС -Бафало кожа Модел #:MST104B • Затворање: Велкро • За дисциплини: Бокс и ..
3.390 MKD
MASTERS Јаже за скокање  сајла
Врз основа на 0 оценки.
МАСТЕРС Брзо силиконско јаже со сајла Модел #:MST023 +Екстра долго и издржливо силиконско јаже со с..
650 MKD
MASTERS Јаже за скокање кожа
Врз основа на 0 оценки.
МАСТЕРС Кожно јаже за скокање Модел #:MST021 + Природна кожа. + Прецизно со топчести лежишта (ЛАГЕ..
650 MKD
MASTERS Јаже за скокање Силикон
Врз основа на 0 оценки.
МАСТЕРС Брзо силиконско јаже Модел #:MST019 -Екстра долго и издржливо силиконско јаже за секојдневн..
430 MKD
MASTERS Јаже за скокање Силикон без лагер
Врз основа на 0 оценки.
МАСТЕРС Брзо силиконско јаже Модел #:MST022 -Екстра долго и издржливо силиконско јаже за секојдневн..
200 MKD
MASTERS Бандаж завои 2.5 m
Врз основа на 0 оценки.
МАСТЕРС БАНДАЖЕРИ Модел #:MST005/3 Направени за : Вежбање во вреќа и тренинг со топка. - 3м бандаже..
290 MKD
MASTERS Бандаж завои 5 м
Врз основа на 0 оценки.
МАСТЕРС БАНДАЖЕРИ Модел #:MST005/5 Направени за : Вежбање во вреќа и тренинг со крушка. - 5м бандаж..
390 MKD
MASTERS Бокс маица  Црвена
Врз основа на 0 оценки.
МАСТЕРС Бокс маица Модел #:MST064 Маица за бокс направена од 100% Полиестер...
400 MKD
MASTERS Бокс ракавици  Црвени
Врз основа на 0 оценки.
МАСТЕРС РАКАВИЦИ ЗА БОКС СО ЕРГО ПЕНА-Телешка NAPPA кожа Модел #:MST004R Направени за:Удар во вреќа..
3.390 MKD
MASTERS Бокс ракавици  црни LEONE
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS РАКАВИЦИ ЗА БОКС -Телешка NAPPA кожа Модел #:MST103B • Затворање: Велкро • За дисциплини: ..
3.490 MKD
MASTERS Бокс ракавици Gold
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS бокс ракавици Модел #:MST 101 Оваа исклучителна  бокс ракавица е направена со посебна ..
3.750 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2020 Master Sport dooel. All Rights Reserved.