Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Боречки вештини

Подобри го барањето

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
LIVEPRO ROWING HANDLE
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO ROWING HANDLE ШИФРА: LP8192G БРЕНД: LIVEPRO НАМЕНА: Kрос фит, Функционален тренинг, Фитне..
1.060 MKD
LIVEPRO STUDIO DUMBELLS - Странични рачни тегови 1-10кг
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO STUDIO DUMBBELLS - СТРАНИЧНИ РАЧНИ ТЕГОВИ 1-1 шифра: LP8070 бренд: LIVEPRO боја: пла..
490 MKD
LIVEPRO TRICEPS BAR
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO TRICEPS BAR ШИФРА: 8059 БРЕНД: LIVEPRO За дисциплини: Kрос фит, Функционален тренинг, Фи..
4.300 MKD
LIVEPRO TRICEPS STRAIGHT BAR
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO TRICEPS STRAIGHT BAR ID: LP8192H Карактеристики: »Цврст челик со ротирачки спој и прити..
1.220 MKD
LIVEPRO TRICEPS V BAR
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO TRICEPS V BAR ШИФРА: 8192I БРЕНД: LIVEPRO Карактеристики: »Цврст челик со обложени PU-о..
1.380 MKD
LIVEPRO ЈАЖЕ ЗА ТРИЦЕПС
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP TRICEPS ROPE  ШИФРА: LS2251 Kвалитетен производ изработен со испреплетено полиети..
880 MKD
LIVEPRO АГОЛНА ШИПКА ЗА БИЦЕПС/ТРИЦЕПС
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO АГОЛНА ШИПКА ЗА БИЦЕПС/ТРИЦЕПС ШИФРА: LP8192F БРЕНД: LIVEPRO За дисциплини: Kрос фит, Фун..
1.990 MKD
LIVEPRO БУГАРСКА ВРЕЌА 5,8,12,17,22 kg
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO БУГАРСКА ВРЕЌА ШИФРА: ЛП8130 БРЕНД: LIVEPRO TEЖИНА: 5, 8, 12, 17, 22кг ЗА ДИСЦИПЛИНИ: Kр..
4.100 MKD
LIVEPRO МЕДИЦИНСКИ ТОПКИ СО РАЧКИ
Врз основа на 0 оценки.
DOUBLE GRIP MEDICINE BALL ШИФРА: LP8111 БРЕНД: LIVEPRO НАМЕНА: Медицински топки со рачк..
3.480 MKD
LIVEPRO МЕТАЛЕН ЕДИНЕЧЕН ДРЖАЧ
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO МЕТАЛЕН ЕДИНЕЧЕН ДРЖАЧ ШИФРА: 8192D БРЕНД: LIVEPRO За дисциплини: Kрос фит, Функционален ..
730 MKD
LIVEPRO ПРИЦВРСТУВАЧ
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO BARBELL COLLARS ШИФРА: LP8061 БРЕНД: LIVEPRO Карактеристики: Може да се користи со ..
550 MKD
LIVEPRO РАЧЕН ФОКУСЕР
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO РАЧЕН ФОКУСЕР LP8604 Овој фокусер со ракавици без прсти е со врвен квалитет и дизајн напра..
1.560 MKD
LIVEPRO Фокусер Штитник за тело
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO ШТИТ ЗА ТЕЛО LP8603 Штит за тело За тренинг-третирање на телото, техники на пониско тело ..
1.470 MKD
LIVEUP NEOPRENE РАЧНИ ТЕГОВИ 1-6кг
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP NEOPRENE DUMBBELLS -  РАЧНИ НЕОПРЕН ТЕГОВИ 1-1 шифра: LS2002 бренд: LIVEUP боја:..
460 MKD
LIVEUP Скали за агилност 4/8m
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP СКАЛИ ЗА АГИЛНОСТ   ШИФРА: LS3671 ГОЛЕМИНА: 4M / 8M БРЕНД: LIVEUP..
650 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.