Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Боречки вештини

Подобри го барањето

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
KWON Униформа за карате Традиционал Бела
Врз основа на 0 оценки.
KВОН Униформа за карате Модел #:1002 Докажана издржливост. Оваа 100% памучна карате униформа може д..
2.400 MKD
KWON Фокусер Body Shield
Врз основа на 0 оценки.
KWON фокусер Модел #: 4093010 75x 35 x15 cm Фокусер за Боречки спортови, изработен од Полиуретан. ..
5.600 MKD
KWON Фокусер Црно/Црвен
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Фокусер Модел #:4091020  Комбинација од кожа (странично) и винил. Јамките се споени со ле..
1.790 MKD
KWON Фокусер штит син
Врз основа на 0 оценки.
KWON фокусер штит димензии: 66 x 38 x 12 cm Article number: 4093060 ..
4.260 MKD
KWON Шорц San Da  Црн
Врз основа на 0 оценки.
Артикал бр #: 551101120 San Da Шорц за кинески фул контакт спорт SAN DA. Направен од лесен полиесте..
1.000 MKD
KWON Штитник за лакт Син
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Штитник за лакт Модел #:405170 Штитник за лакт, направен од 100% Неопрен...
1.280 MKD
KWON Штитник за потколено Senior  еластичен  Бел
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Штитник за потколено Модел #: 4050703 Еластичен штитник за потколено  CE Безбедноста е ..
1.300 MKD
KWON Штитник за потколено и стопало еластичен Senior  Бел
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Штитник за потколено Модел #: 4050803 Еластичен штитник за потколено и стапало CE Безбедност..
1.500 MKD
KWON Штитник за раце Бел
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Штитник за раце Модел #: 4050503 Заштитници за раце екстра дебели и меки, направени од Полиест..
800 MKD
KWON Штитник за стопало еластичен Црн
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Штитник за стапало Модел #: 40517 Еластичен штитник за стапало CE Безбедноста е најважниот у..
650 MKD
LIVEPRO  ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ПРИЦВРСТУВАЧ ЗА САЈЛА
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ПРИЦВРСТУВАЧ ЗА САЈЛА ШИФРА: LP8192A БРЕНД: LIVEPRO LIVEPRO&n..
1.990 MKD
LIVEPRO 12 - СТРАНИЧНИ РАЧНИ ТЕГОВИ 12, 14, 16кг
Врз основа на 0 оценки.
12-SIDED URETHANE DUMBBELLS шифра: LP8003 бренд: LIVEPRO боја: плава+црна тежина: 12, 14, 1..
9.750 MKD
LIVEPRO DELUXE REVOLVING V-BAR
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO DELUXE REVOLVING V-BAR ШИФРА: LP8192B БРЕНД: LIVEPRO За дисциплини: Kрос фит, Функционале..
1.820 MKD
LIVEPRO DELUXE STRAIGHT PRESS DOWN BAR
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO DELUXE STRAIGHT PRESS DOWN BAR ШИФРА: 8192E БРЕНД: LIVEPRO За дисциплини: Kрос фит, ..
1.950 MKD
LIVEPRO JAЖЕ
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO ЈАЖЕ ОБЛОЖЕНО ШИФРА: LP8170 БРЕНД: LIVEPRO ДОЛЖИНА: 12м ОБЕМ: Ф 50мм НАМЕНА:..
5.240 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2020 Master Sport dooel. All Rights Reserved.