Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Бокс & Кик бокс & ММА

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
LIVEPRO БОКСЕРСКА КРУШКА СО ПОСТОЛЈЕ
Врз основа на 0 оценки.
Стоечката боксерска топка е изработена од издржлива пена и има спирална пружина на која боксерската ..
19.700 MKD
Masters Боксерска кукла торзо ѕидна - Punching Dummy
Врз основа на 0 оценки.
VS.3 симулатор за борба е најголемиот мултилатерален систем на пазарот, идеален за аеробик, издржлив..
19.900 MKD
SMAI Боксерска вреќа 125-155-185 цм
Врз основа на 0 оценки.
СМАИ ВРЕЌА ЗА БОКС Модел #:SMBPB 125-155-185 Направена за:Тренинг 125,155 и 185 cm -ПВ..
12.300 MKD
Green Hill Круша за бокс  големина 4
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL БОКСЕРСКА КРУШКА Модел #SBL-5046B Направена за: вежбање фокус   -брзина и концентра..
2.490 MKD
Green Hill Круша за бокс  големина 5
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL БОКСЕРСКА КРУШКА Модел #SBL-5046B Направена за: вежбање фокус   -брзина и концентра..
2.490 MKD
Liveup  Fitness Sit-Up Bench
Врз основа на 0 оценки.
Liveup Fitness Sit-Up Bench ШИФРА: LS1201 БРЕНД: LIVEUP..
5.190 MKD
LIVEUP Agility cones 20pcs
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Конуси за агилност ШИФРА: LS3672 БРЕНД: LIVEUP НАМЕНА: Идеални за вежби за агилност.&..
850 MKD
LIVEUP Пружина за сила
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Пружина за сила         ШИФРА: LS3161B        ..
1.680 MKD
Masters Боксерска кукла - Punching Dummy
Врз основа на 0 оценки.
VS.3 симулатор за борба е најголемиот мултилатерален систем на пазарот, идеален за аеробик, издржл..
41.290 MKD
Masters Боксерска кукла - Punching Dummy ML
Врз основа на 0 оценки.
VS.3 симулатор за борба е најголемиот мултилатерален систем на пазарот, идеален за аеробик, издржлив..
41.290 MKD
MASTERS Боксерски ринг
Врз основа на 0 оценки.
Ве молиме прашајте за цена.   5-6-7.8 м Боксерски Ринг – За натпревари Masters 5-6-7.8 м х..
0 MKD
Masters детска боксерска круша со постолје
Врз основа на 0 оценки.
Интелегентен, едноставен и ефективен.  VS.5 симулаторите за борба им овозможуваат на децата за ..
3.200 MKD
MASTERS ММА кафез
Врз основа на 0 оценки.
Ве молиме прашајте за цена. Masters самостојниот кафез за ММА доаѓа во комплет со стативен оквир ..
0 MKD
Masters Реквизит за тренинг на фокус - човечка глава
Врз основа на 0 оценки.
VS.3 симулатор за борба е најголемиот мултилатерален систем на пазарот, идеален за аеробик, издржлив..
5.990 MKD
SMAI Бокс ринг
Врз основа на 0 оценки.
SMAI Бокс ринг Модел #: SMAB002  SMAI 5м х 5м х 50см Про бокс ринг со лесна чекор по чекор и..
0 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.