Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Опрема за Сала & Доџо

Подобри го барањето

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
 GREEN HILL држач за боксерска топка
Врз основа на 0 оценки.
 ЧЕЛИЧЕН ДРЖАЧ ЗА БОКСЕРСКА ТОПКА СО ЛАГЕР Модел #: GH408077   ..
1.500 MKD
Green Hill држач за боксерска топка
Врз основа на 0 оценки.
 ЧЕЛИЧЕН ДРЖАЧ ЗА БОКСЕРСКА ТОПКА СО ЛАГЕР Модел #: GH408069890   ..
1.500 MKD
LIVEPRO  Појас за држење на тег
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO Појас за држење на тег Модел #: LP8095   ..
1.790 MKD
LIVEPRO 12 - СТРАНИЧНИ РАЧНИ ТЕГОВИ 12, 14, 16кг пар
Врз основа на 0 оценки.
12-SIDED URETHANE DUMBBELLS шифра: LP8003 бренд: LIVEPRO боја: плава+црна тежина: 12, 14, 1..
9.750 MKD
LIVEPRO Power bag
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO POWER BAG  ШИФРА: 8120 БРЕНД: LIVEPRO Затворање: Со  патент За дисциплини: Kро..
3.220 MKD
LIVEPRO PREMIUM URETHANE TRAINING PLATES WITH GRIP
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO ПРЕМИУМ ПОЛИУРЕТНАСКА ТЕЖИНСКА ПЛОЧА  шифра: LP8020 бренд: LIVEPRO боја: плава+..
1.190 MKD
LIVEPRO STUDIO DUMBELLS - Странични рачни тегови 1-10кг
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO STUDIO DUMBBELLS - СТРАНИЧНИ РАЧНИ ТЕГОВИ 1-1 шифра: LP8070 бренд: LIVEPRO боја: пла..
730 MKD
LIVEPRO WEIGHT BAR
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO WEIGHT BAR ШИФРА: LP8145 БРЕНД: LIVEPRO Карактеристики: »Материјал: »Бар: челична цевка..
1.240 MKD
LIVEPRO АВТОМАТСКИ РАЧНИ ТЕГОВИ СО СТАЛАК 20 кг пар
Врз основа на 0 оценки.
  Livepro Adjustable Dumbbell Set with Stand (2Kg -20Kg) LP 8006   An all-in-..
39.000 MKD
LIVEPRO БОКСЕРСКА КРУШКА СО ПОСТОЛЈЕ
Врз основа на 0 оценки.
Стоечката боксерска топка е изработена од издржлива пена и има спирална пружина на која боксерската ..
19.700 MKD
LIVEPRO МЕДИЦИНСКИ ТОПКИ СО РАЧКИ
Врз основа на 0 оценки.
DOUBLE GRIP MEDICINE BALL ШИФРА: LP8111 БРЕНД: LIVEPRO НАМЕНА: Медицински топки со рачк..
3.480 MKD
LIVEUP NEOPRENE РАЧНИ ТЕГОВИ  0.5 - 5 кг
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP NEOPRENE DUMBBELLS -  РАЧНИ НЕОПРЕН ТЕГОВИ 1-1 шифра: LS2002 бренд: LIVEUP боја:..
390 MKD
MASTERS ДУШЕЦИ  двобојни 20mm
Врз основа на 0 оценки.
МASTERS Душеци двобојни Модел #: MSTR020KTKD Овие татами се одлични за TKD , Карате итн. Нивната уп..
1.100 MKD
MASTERS ДУШЕЦИ  двобојни 25mm
Врз основа на 0 оценки.
МASTERS Душеци двобојни Модел #: MSTR025KTKD Овие татами се одлични за TKD , Карате итн. Нивната уп..
1.230 MKD
MASTERS ДУШЕЦИ  двобојни 30mm
Врз основа на 0 оценки.
МASTERS Душеци двобојни Модел #: MSTR030KTKD Овие татами се одлични за TKD , Карате итн. Нивната уп..
1.450 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.