Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Заштитна опрема

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
LIVEPRO TRICEPS V BAR
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO TRICEPS V BAR ШИФРА: 8192I БРЕНД: LIVEPRO Карактеристики: »Цврст челик со обложени PU-о..
1.380 MKD
LIVEPRO АГОЛНА ШИПКА ЗА БИЦЕПС/ТРИЦЕПС
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO АГОЛНА ШИПКА ЗА БИЦЕПС/ТРИЦЕПС ШИФРА: LP8192F БРЕНД: LIVEPRO За дисциплини: Kрос фит, Фун..
1.990 MKD
LIVEPRO БУГАРСКА ВРЕЌА 5,8,12,17,22 kg
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO БУГАРСКА ВРЕЌА ШИФРА: ЛП8130 БРЕНД: LIVEPRO TEЖИНА: 5, 8, 12, 17, 22кг ЗА ДИСЦИПЛИНИ: Kр..
4.100 MKD
LIVEPRO МЕДИЦИНСКИ ТОПКИ СО РАЧКИ
Врз основа на 0 оценки.
DOUBLE GRIP MEDICINE BALL ШИФРА: LP8111 БРЕНД: LIVEPRO НАМЕНА: Медицински топки со рачк..
3.480 MKD
LIVEPRO МЕТАЛЕН ЕДИНЕЧЕН ДРЖАЧ
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO МЕТАЛЕН ЕДИНЕЧЕН ДРЖАЧ ШИФРА: 8192D БРЕНД: LIVEPRO За дисциплини: Kрос фит, Функционален ..
730 MKD
LIVEUP Скали за агилност 4/8m
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP СКАЛИ ЗА АГИЛНОСТ   ШИФРА: LS3671 ГОЛЕМИНА: 4M / 8M БРЕНД: LIVEUP..
650 MKD
MASTERS BOXING  ракавици  црвени
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS РАКАВИЦИ ЗА БОКС -Бафало кожа Модел #:MST104R • Затворање: Велкро • За дисциплини: Бокс и ..
3.190 MKD
MASTERS BOXING  ракавици  црни
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS РАКАВИЦИ ЗА БОКС -Бафало кожа Модел #:MST104B • Затворање: Велкро • За дисциплини: Бокс и ..
3.390 MKD
MASTERS Бандаж завои 2.5 m
Врз основа на 0 оценки.
МАСТЕРС БАНДАЖЕРИ Модел #:MST005/3 Направени за : Вежбање во вреќа и тренинг со топка. - 3м бандаже..
290 MKD
MASTERS Бандаж завои 5 м
Врз основа на 0 оценки.
МАСТЕРС БАНДАЖЕРИ Модел #:MST005/5 Направени за : Вежбање во вреќа и тренинг со крушка. - 5м бандаж..
390 MKD
MASTERS Бокс ракавици  Црвени
Врз основа на 0 оценки.
МАСТЕРС РАКАВИЦИ ЗА БОКС СО ЕРГО ПЕНА-Телешка NAPPA кожа Модел #:MST004R Направени за:Удар во вреќа..
3.390 MKD
MASTERS Бокс ракавици  црни LEONE
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS РАКАВИЦИ ЗА БОКС -Телешка NAPPA кожа Модел #:MST103B • Затворање: Велкро • За дисциплини: ..
3.490 MKD
MASTERS Бокс ракавици Gold
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS бокс ракавици Модел #:MST 101 Оваа исклучителна  бокс ракавица е направена со посебна ..
3.750 MKD
MASTERS Бокс ракавици LEONE црвени
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS РАКАВИЦИ ЗА БОКС -Телешка NAPPA кожа Модел #:MST103R • Затворање: Велкро • За дисциплини: ..
3.490 MKD
MASTERS Бокс ракавици Црни
Врз основа на 0 оценки.
МАСТЕРС РАКАВИЦИ ЗА БОКС СО ЕРГО ПЕНА-Бафало кожа TOП ТЕН Модел #:MST004B Направени за:Удар во..
2.990 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.