Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Заштитна опрема

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
GREEN HILL Training Заштитна кацига PU
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL КАЦИГА Модел #:TRAINING Направена за: СПАРИНГ - Изработена од вештачка кожа,  која..
2.290 MKD
GREEN HILL WALL BALL 10 kg
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL WALL BALL  10 kg   Model #WALL10 • Затворање: Велкро • За дисциплини:Крос фит..
4.800 MKD
GREEN HILL WALL BALL 3-4 kg
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL WALL BALL 3-4 kg   Model #WALL3 • Затворање: Велкро • За дисциплини:Крос фит,..
2.670 MKD
GREEN HILL WALL BALL 4 kg
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL WALL BALL 4 kg   Model #WALL4 • Затворање: Велкро • За дисциплини:Крос фит, Ф..
3.000 MKD
GREEN HILL WALL BALL 5-12 kg
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL WALL BALL  5-12 kg   Model #WALL5 • Затворање: Велкро • За дисциплини:Крос фи..
3.330 MKD
GREEN HILL WALL BALL 6 kg
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL WALL BALL  6 kg   Model #WALL6 • Затворање: Велкро • За дисциплини:Крос фит, ..
3.660 MKD
GREEN HILL WALL BALL 7 kg
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL WALL BALL  7 kg   Model #WALL7 • Затворање: Велкро • За дисциплини:Крос фит, ..
3.990 MKD
GREEN HILL WALL BALL 8 kg
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL WALL BALL  7 kg   Model #WALL8 • Затворање: Велкро • За дисциплини:Крос фит, ..
4.320 MKD
GREEN HILL WALL BALL 9 kg
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL WALL BALL  9 kg   Model #WALL9 • Затворање: Велкро • За дисциплини:Крос фит, ..
4.600 MKD
KWON бокс ракавици "Cobra" 06 oz
Врз основа на 0 оценки.
Бокс ракавици "Cobra" 06 oz" За деца помеѓу 6 и 10 години со принт на Cobra . Високо квалитет..
1.800 MKD
KWON бокс ракавици "Cobra" 06 oz
Врз основа на 0 оценки.
Бокс ракавици "COBRA" 06 oz" За деца помеѓу 06и 10 години со принт на кобра. Високо квалитетна веш..
1.800 MKD
KWON MMA ракавици Црни
Врз основа на 0 оценки.
КВОН MMA ракавици Модел #: 40120 Ракавици напаравени од цврста вештачка кожа со јапонски дизај..
3.160 MKD
KWON Бокс ракавици Sparring Champ Црвени
Врз основа на 0 оценки.
КВОН бокс ракавици Модел #:40039 Оваа исклучителна кик - тајландска - бокс ракавица е направена со ..
4.670 MKD
KWON Ракавици Ultimatet Црни
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Ракавици за вреќа Модел #:40698 Разумна цена но сепак висококвалитетна ракавица со отворени пр..
1.890 MKD
KWON Ракавици Ultimatet Црни кожни
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Ракавици за вреќа Модел #:40697 Високо-квалитетни ракавици "Со отворени прсти" од трајна висти..
3.900 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.