Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Заштитна опрема

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
DRAGON Ракавици за бокс бело црвени 10оз и 12оз
Врз основа на 0 оценки.
Dragon CARBON White/red Boxing Glove *CARBON Boxing Glove е серија која се истакнува со својот дизај..
3.150 MKD
DRAGON Ракавици за бокс црно црвени 10оз и 12оз
Врз основа на 0 оценки.
Бокс ракавици " Високо квалитетна вештачка кожа. Боја : црно/црвена  Големина : 10 oz Број..
3.150 MKD
Dragon MMA "BIG BOSS" Ракавици црвено/црни
Врз основа на 0 оценки.
Dragon  MMA  BIG BOSS Ракавици Модел #: 30256-P Ракавици напаравени од цврста вештачка ко..
2.250 MKD
Dragon MMA "FIGHTER" Ракавици Црни
Врз основа на 0 оценки.
Dragon  MMA  FIGHTER Ракавици Модел #: 30254-P Ракавици напаравени од цврста вештачка кож..
2.250 MKD
Dragon MMA "KICKER" Ракавици Црни
Врз основа на 0 оценки.
Dragon  MMA KICKER Ракавици Модел #: 30253-P Ракавици напаравени од цврста вештачка кожа со ја..
2.380 MKD
Dragon Стапови за бокс
Врз основа на 0 оценки.
Стапови за бокс  За тренинг Боја : црно/жолти  Гол : 50см Број на артикал : DR50..
2.390 MKD
GREEN HILL BOXING РАКАВИЦИ HAMED ЦРНИ
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL РАКАВИЦИ ЗА БОКС - вештачка кожа Модел #:BGH-2036 • Затворање: Велкро • За дисциплини: ..
2.690 MKD
GREEN HILL BOXING BAG 3 IN 1 (NEPOLNETA)
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL 3 IN 1  NEPOLNETA #PB-9010 • Затворање: Велкро • За дисциплини: Бокс и Кик Бо..
9.300 MKD
GREEN HILL High impact Заштитна гума за заби JUNIOR
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL Единечна гума за заби Модел #:GHT017 Направена за: СПАРИНГ - Одличен дизајн, кој о..
550 MKD
GREEN HILL High impact Заштитна гума за заби сениор
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL Единечна гума за заби Модел #:GHT016 Направена за: СПАРИНГ - Одличен дизајн, кој о..
590 MKD
GREEN HILL LUX Заштитна кацига
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL КАЦИГА Модел #: LUX Направена за: Тренинг - Изработена од вештачка кожа,  која мож..
3.700 MKD
GREEN HILL Штитник за потколено и стапало WAKO
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL  ШТИТНИК ЗА ПОТКОЛЕНО И СТОПАЛО Модел #: SIS-0048 Направени за: Спаринг -Штитникот..
5.990 MKD
GREEN HILL Штитник за потколено и стапало WAKO
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL  ШТИТНИК ЗА ПОТКОЛЕНО И СТОПАЛО Модел #: SIS-0048 Направени за: Спаринг -Штитникот..
5.990 MKD
GREEN HILL BOXING ракавици LEOPARD црна 10,12oz
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL РАКАВИЦИ ЗА БОКС  LEOPARD - вештачка кожа Модел #:GH300977-P • Затворање: Велк..
2.890 MKD
GREEN HILL BOXING WAKO Approved ракавици REX - Црвени 10 oz
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL РАКАВИЦИ ЗА БОКС - вештачка кожа  • Затворање: Велкро • За дисциплини: Бокс и Кик ..
4.200 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.