Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Бокс & Кик бокс & ММА

Подобри го барањето

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
MASTERS Бандаж завои 2.5 m
Врз основа на 0 оценки.
МАСТЕРС БАНДАЖЕРИ Модел #:MST005/3 Направени за : Вежбање во вреќа и тренинг со топка. - 3м бандаже..
290 MKD
MASTERS Бокс ракавици  Црвени
Врз основа на 0 оценки.
МАСТЕРС РАКАВИЦИ ЗА БОКС СО ЕРГО ПЕНА-Телешка NAPPA кожа Модел #:MST004R Направени за:Удар во вреќа..
4.100 MKD
MASTERS Бокс ракавици Gold
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS бокс ракавици Модел #:MST 101 Оваа исклучителна  бокс ракавица е направена со посебна ..
4.500 MKD
MASTERS Бокс ракавици LEONE црвени
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS РАКАВИЦИ ЗА БОКС -Телешка NAPPA кожа Модел #:MST103R • Затворање: Велкро • За дисциплини: ..
4.190 MKD
Masters Боксерска кукла торзо ѕидна - Punching Dummy
Врз основа на 0 оценки.
VS.3 симулатор за борба е најголемиот мултилатерален систем на пазарот, идеален за аеробик, издржлив..
16.700 MKD
MASTERS Еластични јажиња Running
Врз основа на 0 оценки.
МАСТЕРС КИНЕТИЧКИ ЕЛАСТИЧНИ ТРАКИ ЗА ТРЕНИНГ Модел #:MST076 Кинетичките еластични траки се кори..
1.990 MKD
MASTERS Еластични јажиња за отпорност
Врз основа на 0 оценки.
МАСТЕРС Траки за снага Модел #:MST074 Брз тренер за на половината. Спецификации: Најнов моќен тр..
3.600 MKD
MASTERS Еластични јажиња со фиксирање на гради
Врз основа на 0 оценки.
МАСТЕРС Еластични јажиња Модел #:MST073 Спецификации: Најнов моќен тренер,отпорност на јажиња, тр..
4.400 MKD
MASTERS Заштитна гума за заби сениор транспарент
Врз основа на 0 оценки.
МАСТЕРС Единечна гума за заби Модел #:MST016 Направена за: СПАРИНГ - Одличен дизајн, кој овозможув..
200 MKD 180 MKD
MASTERS Заштитна кацига со маска црна
Врз основа на 0 оценки.
МАСТЕРС Заштитна кацига Модел #:MST0143B Кацига со плекси заштитник за лице, изработена од природна..
3.700 MKD
MASTERS Заштитна кацига со метална решетка
Врз основа на 0 оценки.
МАСТЕРС Заштитна кацига Модел #:MST042 Кацига со метални решетки, изработена од кожа и метал. ..
4.900 MKD 3.920 MKD
MASTERS Заштитна кацига со пластична решетка-кожа црна
Врз основа на 0 оценки.
МАСТЕРС Заштитна кацига Модел #:MST042/1 Кацига со пластичен заштитник, изработена од 100 % кожа . ..
2.900 MKD
MASTERS Заштитна кацига со плексиглас/затворена кожа
Врз основа на 0 оценки.
МАСТЕРС Заштитна кацига Модел #:MST0142B Кацига со плекси заштитник, изработена од природна кожа . ..
3.900 MKD
MASTERS Кацига со пластична решетка-црвена
Врз основа на 0 оценки.
МАСТЕРС Заштитна кацига Модел #:MST042R Кацига со пластичен заштитник, изработена од вештачка кожа ..
2.600 MKD
MASTERS Ракавици Ultimate pro Црна
Врз основа на 0 оценки.
МАСТЕРС Профи стил Ултимејт ракавица Модел #:MST007 Спецификации   Направени со дополни..
2.140 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2022 Master Sport dooel. All Rights Reserved.