Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Бокс & Кик бокс & ММА

Подобри го барањето

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO  ВРЕЌА ЗА БОКС (ПОЛНА СО ВОДА) ШИФРА: LP8606 БРЕНД: LIVEPRO ..
5.900 MKD
LIVEPRO Гимнастички карики-дрвени
Врз основа на 0 оценки.
Дрвени гимнастички карики ШИФРА: LP8123 БРЕНД: LIVEPRO БОЈА: ДРВЕНИ НАМЕНА: Дрвените карики на а..
4.200 MKD
LIVEPRO ПОДЛОГА ЗА БАЛАНС
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO ПОДЛОГА ЗА БАЛАНС ШИФРА: LP8360  БРЕНД: LIVEPRO БОЈА: Црна НАМЕНА: Подлогата за веж..
2.890 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO СЕТ НА ЛАСТИЦИ ЗА ОТПОР ШИФРА: LP8412 БРЕНД: LIVEPRO БОЈА: ПЛАВА, ЦРНА, ЗЕЛЕНА, ЦРВЕНА Н..
690 MKD
LIVEUP  Вратило 80-120см
Врз основа на 0 оценки.
DOOR BAR  80-120 ШИФРА: 3163A БРЕНД: LIVEUP ДОЛЖИНА: 80-120 sm НАМЕНА:ОВОЗМОЖУВА ..
1.150 MKD
LIVEUP Agility cones 20pcs
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Конуси за агилност ШИФРА: LS3672 БРЕНД: LIVEUP НАМЕНА: Идеални за вежби за агилност.&..
850 MKD
LIVEUP BALANCE BOARD
Врз основа на 0 оценки.
BALANCE BOARD ШИФРА: LS3151 БРЕНД: LIVEUP НАМЕНА: Пластифицирана, заоблена даска за секојдневна ..
820 MKD
LIVEUP Balance Board – ДРВЕНА
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Balance Board – ДРВЕНА ШИФРА: LS3150 БОЈА: Дрво боја+црна ГОЛЕМИНА: 39 x 7.5cm НАМЕНА: Др..
1.400 MKD
LIVEUP Battle rope 9м
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Battle rope 9m ШИФРА: LS3676 БРЕНД: LIVEUP ДОЛЖИНА: 9m БОЈА: Black НАМЕНА Јажето има ..
4.750 MKD
LIVEUP Exercise loop
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Exercise loop ШИФРА: LS3650 БРЕНД: LIVEUP БОЈА: ПЛАВА, ПОРТОКАЛОВА, ЗЕЛЕНА НАМЕНА: Рамна..
170 MKD
LIVEUP Exercise loop
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Exercise loop ШИФРА: LS3650-21 БРЕНД: LIVEUP БОЈА: ПЛАВА, ПОРТОКАЛОВА, ЗЕЛЕНА НАМЕНА: Изр..
730 MKD
Liveup LS3032B Slim Belt with Edge (плава)
Врз основа на 0 оценки.
Liveup LS3032B Slim Belt with Edge (плава) ШИФРА: LS3032B БРЕНД: LIVEUP БОЈА:Плава НАМЕНА: Ја о..
480 MKD
LIVEUP Push-up pro
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Push-up pro ШИФРА: LS9411 БРЕНД: LIVEUP НАМЕНА: АКТИВИРА ПОВЕЌЕ МУСКУЛИ ОТКОЛКУ СТАНДАРДН..
890 MKD
LIVEUP Quick hurdles
Врз основа на 0 оценки.
ADJUSTABLE QUICK HURDLES ШИФРА: LS3682 БРЕНД: LIVEUP БОЈА: ЖОЛТА ДИМЕНЗИИ: 8"-12" 5P..
3.150 MKD
LIVEUP Reaction ball
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP REACTION BALL ШИФРА: LS3005 БРЕНД: LIVEUP БОЈА: ПОРТОКАЛОВА НАМЕНА: СЕ ПОСТИГНУВА НАПРЕДО..
290 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2022 Master Sport dooel. All Rights Reserved.