Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Рехабилитација & Мобилност

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
LIVEPRO  Појас за држење на тег
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO Појас за држење на тег Модел #: LP8095   ..
1.590 MKD
LIVEPRO POWER BARBELS
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO POWER BARBELS ШИФРА: LP8140-4/12 БРЕНД: LIVEPRO НАМЕНА: Kрос фит, Функционален тренинг, Ф..
3.560 MKD
LIVEPRO Спортски појас
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO Спортски појас Модел #: LP8094   ..
1.200 MKD
 LIVEPRO STEEL COMPETITION KETTLEBELL
Врз основа на 0 оценки.
ID: LP8042  Обуката за kettlebell користи балистички вежби кои комбинираат кардиоваскуларни, с..
3.990 MKD
LIVEPRO  ПИЛАТЕС ТОПКА
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO Anti-Burst Core-Fit вежба топка е изработена од стабилна пластика, што ја прави особено цврс..
720 MKD
LIVEPRO EVA FOAM ROLLER
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO  EVA FOAM ROLLER ШИФРА: LP8230 БРЕНД: LIVEPRO Ролерот со пена L..
1.150 MKD
LIVEPRO TRAMPOLINE - ТРАМБОЛИНА
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO TRAMPOLINE - ТРАМБОЛИНА ШИФРА: 8250 БРЕНД: LIVEPRO Characteristics: » Material: ..
5.650 MKD
LIVEPRO ВРЕЌА ЗА БОКС (СЕ ПОЛНИ СО ВОДА)
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO  ВРЕЌА ЗА БОКС (ПОЛНА СО ВОДА) ШИФРА: LP8606 БРЕНД: LIVEPRO ..
4.800 MKD
LIVEPRO СЕТ НА ЛАСТИЦИ ЗА ОТПОР
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO СЕТ НА ЛАСТИЦИ ЗА ОТПОР ШИФРА: LP8412 БРЕНД: LIVEPRO БОЈА: ПЛАВА, ЦРНА, ЗЕЛЕНА, ЦРВЕНА Н..
590 MKD
LIVEUP  РОЛЕР
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP YOGA FOAM ROLLER ID: LS3764 ГОЛЕМИНА: 91.5 CM БРЕНД:LIVEUP БОЈА:Сина НАМЕНА:РОЛЕРОТ..
1.100 MKD
LIVEUP  Топка за скокање
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP  Топка за скокање Шифра: LS3220 Состав: PVC Диаметар: 45cм Боја: портокалова Намена..
460 MKD
LiveUp Jога прстен
Врз основа на 0 оценки.
LiveUp Јога прстен Јога прстенот е одлична алатка за секој тренинг, ги зајакнува мускулите и ..
1.250 MKD
LiveUp Jога цигла
Врз основа на 0 оценки.
LiveUp Јога цигла ОПИС Лесно се сфаќа тула од пена поддржува држење и стабилност Употреба..
290 MKD
Liveup Plastic Kettel Bell 2кг, 4кг, 6кг, 8кг
Врз основа на 0 оценки.
Liveup Plastic Kettel Bell 2кг,4кг, 6кг, 8кг ШИФРА: LS2047 БРЕНД: LIVEUP БОЈА: GREY НАМЕНА:..
550 MKD
LIVEUP Јаже за скокање
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Јаже за скокање Шифра: LS3143 Состав: ПВЦ Димензии: 05.х 275 Боја: Црна / Портокалова..
290 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.