Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Фитнес

Подобри го барањето

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
LIVEUP TRAINING KIT - СЕТ ЗА ТРЕНИНГ
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP TRAINING KIT ШИФРА: LS3666 БРЕНД: LIVEUP НАМЕНА: Сетот за тренинг се состои од еластични л..
4.200 MKD
LIVEUP Јаже за скокање од кожа
Врз основа на 0 оценки.
ЈАЖЕ ЗА СКОКАЊЕ ОД КОЖА ШИФРА LS3121 ГОЛЕМИНА: 0.5 X 275C БРЕНД: LIVEUP БОЈА: &nb..
550 MKD
LIVEUP Јаже за скококање
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Јаже за скококање ШИФРА : LS3137 СОСТАВ : ПВЦ / ПЕНА ДИМЕНЗИИ : 05.х275 БОЈА : ЦРНА&..
430 MKD
LIVEUP Вратило 65-95см
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP ВРАТИЛО 65-95см ШИФРА: 3163B БРЕНД: LIVEUP ДОЛЖИНА: 65-95 sm НАМЕНА:ОВОЗМОЖУВА ..
1.200 MKD
LIVEUP ВРАТИЛО САМОСТОЕЧКО
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Вратило самостоечко ШИФРА: LS3153А БРЕНД: LIVEUP БОЈА: ЦРНА НАМЕНА:  Повеќенаменска ..
2.990 MKD
LIVEUP Гимнастички карики
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Гимнастички карики ШИФРА: LS3675 БРЕНД: LIVEUP НАМЕНА: Вклучува 2 пластични прстена, ремен..
2.500 MKD
LIVEUP Гумени кеттел тегови од 4 - 20кг
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP ГУМЕНИ КЕТТЛ ТЕГОВИ ШИФРА:LS2044 ГОЛЕМИНА: 4-20 КГ БОЈА: ЦРНА НАМЕНА: ВНЕС..
1.580 MKD
LIVEUP Експандер за градниот кош
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP ЕКСПАНДЕР ЗА ГРАДНИОТ КОШ         ШИФРА: LS3641     &nbs..
1.590 MKD
LIVEUP Лизгачки диск
Врз основа на 0 оценки.
            ЛИЗГАЧКИ ДИСКОВИ          &nb..
520 MKD
LIVEUP Медицинска топка
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Медицинска топка ШИФРА: LS3006F The medicine ball is an air-filled rubber ball. The weight ..
1.600 MKD
LIVEUP Метален еднорачен тег  10кг,15кг,20кг
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Железeн еднорачен тег сет 10кг,15кг,20кг ШИФРА:LS2311 ГОЛЕМИНА: 10 кг,15кг,20кг БОЈА:..
2.890 MKD
LIVEUP ПВЦ ЈОГА ПОДЛОГА 4мм
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP ПВЦ ЈОГА ПОДЛОГА ШИФРА: LS3231 СОСТАВ: ПВЦ ГОЛЕМИНА: 173см x 61cm x 4мм БОЈА: РОЗЕВА / СИ..
790 MKD
LIVEUP Пвц јога подлога 6мм
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP ПВЦ ЈОГА ПОДЛОГА ШИФРА: LS3231С СОСТАВ: ПВЦ ГОЛЕМИНА: 173см x 61cm x 6мм БОЈА:  СИНА..
970 MKD
LIVEUP Пвц гимнастичка подлога 3 во 1
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP ГИМНАСТИЧКА ПОДЛОГА ШИФРА: LS3254 Foldable three-piece mat with size 180 x 60 x 4,5 cm. Mad..
3.290 MKD
LIVEUP Пена ролер
Врз основа на 0 оценки.
  YOGA FOAM ROLLER ID: LS3768B ГОЛЕМИНА: 34*14CM БРЕНД:LIVEUP БОЈА:ПОРТОКАЛОВА ..
910 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.