Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Фитнес

Подобри го барањето

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Liveup LS3032B Slim Belt with Edge (плава)
Врз основа на 0 оценки.
Liveup LS3032B Slim Belt with Edge (плава) ШИФРА: LS3032B БРЕНД: LIVEUP БОЈА:Плава НАМЕНА: Ја о..
480 MKD
LIVEUP Multi - way expander
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP LS3659A -Прилагоден за сите нивоа на фитнес -Забавен и за високо ефективни вежби -Со ком..
1.790 MKD
LiveUp NBR / Мат за јога 12мм
Врз основа на 0 оценки.
LiveUp NBR / Мат за јога 12мм   Мат за вежбање Liveup LS3257 има двострани нелизгачки пов..
1.200 MKD
Liveup Plastic Kettel Bell 2кг, 4кг, 6кг, 8кг
Врз основа на 0 оценки.
Liveup Plastic Kettel Bell 2кг,4кг, 6кг, 8кг ШИФРА: LS2047 БРЕНД: LIVEUP БОЈА: GREY НАМЕНА:..
660 MKD
LIVEUP Professional Kettlebell Rack
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Professional Kettlebell Rack ШИФРА: LS1982 БРЕНД: LIVEUP Држачот за пластични ѕво..
4.760 MKD
LIVEUP push-up bars
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP push-up bars ШИФРА: LS3162 БРЕНД: LIVEUP НАМЕНА:            ..
950 MKD
LIVEUP Push-up pro
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Push-up pro ШИФРА: LS9411 БРЕНД: LIVEUP НАМЕНА: АКТИВИРА ПОВЕЌЕ МУСКУЛИ ОТКОЛКУ СТАНДАРДН..
890 MKD
LIVEUP Reaction ball
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP REACTION BALL ШИФРА: LS3005 БРЕНД: LIVEUP БОЈА: ПОРТОКАЛОВА НАМЕНА: СЕ ПОСТИГНУВА НАПРЕДО..
290 MKD
LIVEUP Slam ball  5,8,10kg
Врз основа на 0 оценки.
SLAM BALLS ШИФРА: LS3004 БРЕНД: LIVEUP БОЈА: ЦРНА ГОЛЕМИНА: 5, 8, 10KG НАМЕНА: SLA..
1.200 MKD
LIVEUP TRAINING KIT - СЕТ ЗА ТРЕНИНГ
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP TRAINING KIT ШИФРА: LS3666 БРЕНД: LIVEUP НАМЕНА: Сетот за тренинг се состои од еластични л..
4.200 MKD
LIVEUP Јаже за скокање од кожа
Врз основа на 0 оценки.
ЈАЖЕ ЗА СКОКАЊЕ ОД КОЖА ШИФРА LS3121 ГОЛЕМИНА: 0.5 X 275C БРЕНД: LIVEUP БОЈА: &nb..
550 MKD
LIVEUP Вратило 65-95см
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP ВРАТИЛО 65-95см ШИФРА: 3163B БРЕНД: LIVEUP ДОЛЖИНА: 65-95 sm НАМЕНА:ОВОЗМОЖУВА ..
1.200 MKD
LIVEUP ВРАТИЛО САМОСТОЕЧКО
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Вратило самостоечко ШИФРА: LS3153А БРЕНД: LIVEUP БОЈА: ЦРНА НАМЕНА:  Повеќенаменска ..
2.990 MKD
LIVEUP Гимнастички карики
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Гимнастички карики ШИФРА: LS3675 БРЕНД: LIVEUP НАМЕНА: Вклучува 2 пластични прстена, ремен..
2.500 MKD
LIVEUP Гумени кеттел тегови од 4 - 20кг
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP ГУМЕНИ КЕТТЛ ТЕГОВИ ШИФРА:LS2044 ГОЛЕМИНА: 4-20 КГ БОЈА: ЦРНА НАМЕНА: ВНЕС..
1.580 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.