Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Фитнес

Подобри го барањето

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
LIVEPRO Super band
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO Super band ШИФРА: LP8410 БРЕНД: LIVEPRO БОЈА: ЦРНА, ЦРВЕНА, ЗЕЛЕНА,СИНА,ВИОЛЕТОВА НАМЕНА..
500 MKD
LIVEPRO WALL BALL ОБВИВКА ДРЖАЧ
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO  WALL BALL ОБВИВКА ДРЖАЧ ШИФРА: LP8101 БРЕНД: LIVEPRO БОЈА: ЦРНА ..
590 MKD
LIVEPRO WEIGHTLIFTING BELT
Врз основа на 0 оценки.
WEIGHTLIFTING BELT ШИФРА: LP8067 БРЕНД: LIVEPRO БОЈА: ЦРНА Кожниот ремен за об..
2.490 MKD
LIVEPRO Вреќа со песок 4х5кг
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO ВРЕЌА СО ПЕСОК ШИФРА: LP8121 БРЕНД: LIVEPRO НАМЕНА : 6 Зафати за неограничени можности ..
2.780 MKD
LIVEPRO Гимнастички карики-дрвени
Врз основа на 0 оценки.
Дрвени гимнастички карики ШИФРА: LP8123 БРЕНД: LIVEPRO БОЈА: ДРВЕНИ НАМЕНА: Дрвените карики на а..
4.200 MKD
LIVEPRO КРЕДА (МАГНЕЗИУМ) ЗА ТЕРЕТАНА
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO  КРЕДА(МАГНЕЗИУМ) ЗА ВО ТЕРЕТАНА   ШИФРА: LP8190 БРЕНД: L..
550 MKD
LIVEPRO Мултифункционална клупа
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА КЛУПА ШИФРА: LP8241 СОСТАВ: ПЛАСТИКА / ГУМА ДИМЕНЗИИ: 121Lx33Wx20-35.5H..
14.900 MKD
LIVEPRO ПАРАЛЕТИ
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO PARALLETTES ШИФРА: LP8161 БОЈА:ПЛАВА БРЕНД: LIVEPRO ДИМЕНЗИИ: L 60sm, H 75sm, W 40s..
4.900 MKD
LIVEPRO ПОДЛОГА ЗА АГИЛНОСТ
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO ПОДЛОГА ЗА АГИЛНОСТ LP8621 Тешка, издржлива, рециклирана гума, која што при употреба не пр..
2.800 MKD
LIVEPRO ПОДЛОГА ЗА БАЛАНС
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO ПОДЛОГА ЗА БАЛАНС ШИФРА: LP8360  БРЕНД: LIVEPRO БОЈА: Црна НАМЕНА: Подлогата за веж..
2.890 MKD
LIVEPRO ПОДЛОГА ЗА СТОМАЧНИ
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO ПОДЛОГА ЗА СТОМАЧНИ ШИФРА LP8345 БРЕНД: LIVEPRO БОЈА: ЦРНА+СИВА..
1.260 MKD
LIVEPRO Полутопка за баланс
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO Топка за баланс Шифра: LP8211 Боја: Сива / Сина  Големина: 62 X 22 X 62 см Нам..
6.290 MKD
LIVEPRO РЕКВИЗИТ ЗА ЕКСПЛОЗИВНА МОЌ
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO  EXPLOSIVE POWER TRAINER   ШИФРА: LP8425 БРЕНД: LIVEPRO ..
4.090 MKD
LIVEPRO РЕКВИЗИТ ЗА ЕКСПЛОЗИВНА МОЌ
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO  EXPLOSIVE POWER TRAINER   ШИФРА: LP8426 БРЕНД: LIVEPRO ..
4.200 MKD
LIVEPRO СЕТ НА ЛАСТИЦИ ЗА ОТПОР
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO СЕТ НА ЛАСТИЦИ ЗА ОТПОР ШИФРА: LP8412 БРЕНД: LIVEPRO БОЈА: ПЛАВА, ЦРНА, ЗЕЛЕНА, ЦРВЕНА Н..
690 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.