Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Фитнес

Подобри го барањето

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
 LIVEUP ФЛУОРОСЦЕНТНA ЛЕНТА
Врз основа на 0 оценки.
Liveup Флуоросцентна магнетизирана лента ШИФРА: LS3401 БРЕНД: LIVEUP БОЈА: ЖОЛТА &nb..
140 MKD
HEAVY SPEED JUMP ROPE PREMIUM
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS ЈАЖЕ ЗА СКОКАЊЕ СО ТЕГ 700 gr ШИФРА: MST 8289 БРЕНД: MASTERS БОЈА: ЦРВЕНО/ЦРНА..
1.490 MKD
Hermes грбка,мосница,рипстол
Врз основа на 0 оценки.
Hermes грбка,мосница,рипстол..
0 MKD
Hermes шведска клупа,гимнастичка греда,клупи за соблекувални
Врз основа на 0 оценки.
Hermes шведска клупа,гимнастичка греда,клупи за соблекувални..
0 MKD
INTERATLETIKA GYM
Врз основа на 0 оценки.
  ..
0 MKD
LIVEPRO   КОНУСИ
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO КОНУСИ ШИФРА: LP8618 Подобрете ја вашата агилност и обука со конусите за агилност за обу..
890 MKD
LIVEPRO  WALL BALL 3-12 kg
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO  WALL BALL ШИФРА: LP8100 БРЕНД: LIVEPRO БОЈА: ЦРНА+СИВА НАМЕНА: ..
2.790 MKD
LIVEPRO  ПИЛАТЕС ТОПКА  55/65/75 cm
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO Anti-Burst Core-Fit вежба топка е изработена од стабилна пластика, што ја прави особено цврс..
1.200 MKD
LIVEPRO BATTLE ROPE STORAGE HANGER - ДРЖАЧ
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO BATTLE ROPE STORAGE HANGER - ДРЖАЧ ШИФРА: LP8178 БРЕНД: LIVEPRO НАМЕНА: Држачот за јаже с..
1.050 MKD
LIVEPRO BATTLE ROPE WALL ANCHOR - ДРЖАЧ
Врз основа на 0 оценки.
LP8179 LIVEPRO BATTLE ROPE WALL ANCHOR - ДРЖАЧ ШИФРА: LP8179 БОЈА: Црна БРЕНД: LIVEPRO ..
1.590 MKD
LIVEPRO EPE FOAM ROLLER
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO  EPE FOAM ROLLER ШИФРА: LP8238 БРЕНД: LIVEPRO Фасцинантн..
1.790 MKD
LIVEPRO Gimnastic grips
Врз основа на 0 оценки.
GYMNASTIC GRIP ШИФРА: LP8124 бренд: livepro боја: сива+црна големина: M,L,xl..
600 MKD
LIVEPRO Medicine ball
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO Medicine ball ШИФРА: LP8112 Medicine ball е гумена топка исполнета со воздух. Тежината вар..
1.690 MKD
LIVEPRO ROPE TRAINER
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO  EXPLOSIVE ROPE TRAINER   ШИФРА: LP8408 БРЕНД: LIVEP..
3.600 MKD
LIVEPRO Slam ball од 3кг, 5кг, 8кг, 10кг, 12кг
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO Slam ball ШИФРА: LP8105 БРЕНД: LIVEPRO БОЈА: Црна НАПОМЕНА: Слем топката е погодна за ра..
1.390 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.