Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Фитнес

Подобри го барањето

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
MASTERS Еластично јаже Single
Врз основа на 0 оценки.
МАСТЕРС Еластично јаже Модел #: MST072 Спецификации: Јажињата за брзина се производи со комерцијале..
960 MKD
Masters Нунчаки за тренинг
Врз основа на 0 оценки.
Masters Нунчаки Модел #: MST 105 Спецификациja: Нунчаки изработени од пластика  об..
700 MKD
MASTERS Падобран за тренинг 40"
Врз основа на 0 оценки.
МАСТЕРС Падобрански отпор за брзина 40'' Модел #:MST077 Спецификации:Со овој падобран може да вкл..
990 MKD
MASTERS Падобран за тренинг 48"
Врз основа на 0 оценки.
МАСТЕРС Падобрански отпор за брзина Модел 48'' #:MST078 Спецификации: Со овој падобран може да вк..
1.090 MKD
MASTERS Падобран за тренинг 56"
Врз основа на 0 оценки.
МАСТЕРС Падобрански отпор за брзина Модел 56'' #:MST079 Спецификации: Со овој падобран може да вк..
1.190 MKD
MASTERS Штитник за колено  Бел
Врз основа на 0 оценки.
МАСТЕРС Штитници за колено Модел #:MST012 Тие се наменети за сите спортови, а најмногу во склопот н..
390 MKD
MASTERS Штитник за колено Црвен
Врз основа на 0 оценки.
МАСТЕРС Штитници за колено Модел #:MST010 Тие се наменети за сите спортови, а најмногу во склопот н..
450 MKD
Врз основа на 0 оценки.
МАСТЕРС ШТИТНИК ЗА КОЛЕНО Модел #:MST067 Штитник за колено за тренинг направен од Полиестер/Еластин..
350 MKD 280 MKD
Reusch Голмански ракавици Prime S1
Врз основа на 0 оценки.
Reusch ГОЛМАНСКИ РАКАВИЦИ  Модел #:Serator Prime S1     ..
4.990 MKD
Reusch Голмански ракавици Supreme G2
Врз основа на 0 оценки.
Reusch ГОЛМАНСКИ РАКАВИЦИ  Модел #:Serator Supreme G2     ..
6.990 MKD
SMAI Боксерска вреќа 125-155-185 цм
Врз основа на 0 оценки.
СМАИ ВРЕЌА ЗА БОКС Модел #:SMBPB 125-155-185 Направена за:Тренинг 125,155 и 185 cm -ПВ..
12.300 MKD
SMAI Душеци двобојни 20mm
Врз основа на 0 оценки.
SMAI Душеци двобојни Модел #: M025HTKD Овие татами се одлични за TKD или Карате.Нивната употреба ну..
1.420 MKD
SMAI Ранец
Врз основа на 0 оценки.
SMAI Ранец Модел #: M100-BPACK Ранец изработен од 100% Полиестер - Достапен во карате стил ...
680 MKD
Врз основа на 0 оценки.
МASTERS Душеци од гума црни Модел #: MSTR025RUBB Овие татами се одлични за фитнес кросфит итн. Нивн..
2.520 MKD
 LIVEUP ФЛУОРОСЦЕНТЕН ЕЛЕК
Врз основа на 0 оценки.
Liveup Reflective Vest ШИФРА: LS3403 БРЕНД: LIVEUP БОЈА: ЖОЛТА       ..
390 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.