Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Фитнес

Подобри го барањето

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
LIVEPRO ROWING HANDLE
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO ROWING HANDLE ШИФРА: LP8192G БРЕНД: LIVEPRO НАМЕНА: Kрос фит, Функционален тренинг, Фитне..
2.050 MKD
Livepro Studio Colored Dumbbells- Странични рачни тегови  1-5 кг
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO colored STUDIO DUMBBELLS - СТРАНИЧНИ РАЧНИ ТЕГОВИ 1-5 кг шифра: LP8076 Тие се  е..
680 MKD
LIVEPRO STUDIO DUMBELLS - Странични рачни тегови 1-10кг
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO STUDIO DUMBBELLS - СТРАНИЧНИ РАЧНИ ТЕГОВИ 1-1 шифра: LP8070 бренд: LIVEPRO боја: пла..
730 MKD
LIVEPRO TRICEPS BAR
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO TRICEPS BAR ШИФРА: 8059 БРЕНД: LIVEPRO За дисциплини: Kрос фит, Функционален тренинг, Фи..
4.930 MKD
LIVEPRO TRICEPS STRAIGHT BAR
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO TRICEPS STRAIGHT BAR ID: LP8192H Карактеристики: »Цврст челик со ротирачки спој и прити..
2.200 MKD
LIVEPRO TRICEPS V BAR
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO TRICEPS V BAR ШИФРА: 8192I БРЕНД: LIVEPRO Карактеристики: »Цврст челик со обложени PU-о..
1.990 MKD
LIVEPRO WEIGHT BAR
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO WEIGHT BAR ШИФРА: LP8145 БРЕНД: LIVEPRO Карактеристики: »Материјал: »Бар: челична цевка..
1.240 MKD
LIVEPRO АВТОМАТСКИ РАЧНИ ТЕГОВИ СО СТАЛАК 20 кг пар
Врз основа на 0 оценки.
  Livepro Adjustable Dumbbell Set with Stand (2Kg -20Kg) LP 8006   An all-in-..
39.000 MKD
LIVEPRO АГОЛНА ШИПКА ЗА БИЦЕПС/ТРИЦЕПС
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO АГОЛНА ШИПКА ЗА БИЦЕПС/ТРИЦЕПС ШИФРА: LP8192F БРЕНД: LIVEPRO За дисциплини: Kрос фит, Фун..
2.350 MKD
LIVEPRO БОКСЕРСКА КРУШКА СО ПОСТОЛЈЕ
Врз основа на 0 оценки.
Стоечката боксерска топка е изработена од издржлива пена и има спирална пружина на која боксерската ..
19.700 MKD
LIVEPRO БУГАРСКА ВРЕЌА 5,8,12,17,22 kg
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO БУГАРСКА ВРЕЌА ШИФРА: ЛП8130 БРЕНД: LIVEPRO TEЖИНА: 5, 8, 12, 17, 22кг ЗА ДИСЦИПЛИНИ: Kр..
4.100 MKD
LIVEPRO МАSSAGE ROLLER BALL
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO MUSCLE ROLLER BALL ШИФРА: LP8501 БРЕНД: LIVEPRO НАМЕНА:  Т..
360 MKD
LIVEPRO МЕДИЦИНСКИ ТОПКИ СО РАЧКИ
Врз основа на 0 оценки.
DOUBLE GRIP MEDICINE BALL ШИФРА: LP8111 БРЕНД: LIVEPRO НАМЕНА: Медицински топки со рачк..
3.480 MKD
LIVEPRO МЕТАЛЕН ЕДИНЕЧЕН ДРЖАЧ
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO МЕТАЛЕН ЕДИНЕЧЕН ДРЖАЧ ШИФРА: 8192D БРЕНД: LIVEPRO За дисциплини: Kрос фит, Функционален ..
1.100 MKD
LIVEPRO ОЛИМПИСКА ШИПКА
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO  ОЛИМПИСКА ШИПКА ID: LP8054 Карактеристики: » Материјал: Висок квалитет на карб..
7.760 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.