Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Фитнес

Подобри го барањето

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
LIVEUP Тркало за тренинг
Врз основа на 0 оценки.
ТРКАЛО ЗА ВЕЖБАЊЕ ID: LS3160B БРЕНД: LIVEUP ГОЛЕМИНА: 18см БОЈА: ЦРНА+ПЛАВА ..
650 MKD
MASTERS  Метален држач за вреќа
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Метален држач за вреќа  Компактен    држач за вреќа  е заварен ..
5.000 MKD
MASTERS  Метален држач за вреќа
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Метален држач за вреќа  Компактен  екстра силен   држач за вреќа&nbs..
6.000 MKD
MASTERS  Метален држач за вреќа Strong  100x100 цм
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Метален држач за вреќа   Strong 100x100 Компактен  екстра силен  &nbs..
6.990 MKD
MASTERS Eco frendly ЈОГА ПОДЛОГА 4мм
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS ПВЦ ЈОГА ПОДЛОГА ШИФРА: 3231 Eco СОСТАВ: ПВЦ ГОЛЕМИНА: 173см x 61cm x 4мм БОЈА: РОЗЕВА /..
1.290 MKD
Masters Боксерска кукла - Punching Dummy
Врз основа на 0 оценки.
VS.3 симулатор за борба е најголемиот мултилатерален систем на пазарот, идеален за аеробик, издржл..
41.290 MKD
Masters детска боксерска круша со постолје
Врз основа на 0 оценки.
Интелегентен, едноставен и ефективен.  VS.5 симулаторите за борба им овозможуваат на децата за ..
4.260 MKD
Masters дрвен sиден рипстол
Врз основа на 0 оценки.
Еден типичен елемент познат во училишните и спортските сали и познат на генерации гимнастичари, ..
15.790 MKD
MASTERS Метален држач за вреќа
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Метален држач за вреќа  Компактен  MASTERS  држач за вреќа  е з..
4.500 MKD
MASTERS Подвижен метален држач за вреќа  WBX-X9C
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Подвижен метален држач за вреќа WBX-X9C Прилагодете го вашиот боксерски реквизит со M..
6.700 MKD
Masters подесувачка баланс греда
Врз основа на 0 оценки.
Еден типичен елемент познат во училишните и спортските сали и познат на генерации гимнастичари, лами..
27.900 MKD
MASTERS Рачен тренажер
Врз основа на 0 оценки.
МАСТЕРС ТРЕНАЖЕР ЗА РАКА Модел #:MST020 -Ги развива рацете и зглобовите -Траен производ од дрво -..
160 MKD
RDX појас за подршка при дигање WBN-4RB
Врз основа на 0 оценки.
РДХ појасот за кревање тежина е достапен во 4,5-инчи ширина за стомачен опфат и подршка. Посебната Р..
1.790 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.