Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Фитнес

Подобри го барањето

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Врз основа на 0 оценки.
ДРАГОН Брзо  јаже со сајла Модел #:63387 +Екстра долго и издржливо  јаже од силикон ..
650 MKD
GREEN HILL  BOXING BAG 3 IN 1 (NEPOLNETA)
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL 3 IN 1  NEPOLNETA #PB-9010 • Затворање: Велкро • За дисциплини: Бокс и Кик Бо..
9.300 MKD
GREEN HILL BULGARIAN BAG 10 kg
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL BULGARIAN BAG 10 kg Model #:BB10 • Затворање: Велкро • За дисциплини: Kрос фит, Функцио..
5.800 MKD
GREEN HILL MAZE БОКСЕРСКА ВРЕЌА ( ПРАЗНА)
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL MAIZE BOXING BAG Model #:MB-9011 • Затворање: Велкро • За дисциплини: Бокс и Кик Бокс ..
7.200 MKD
GREEN HILL WALL BALL  10 kg
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL WALL BALL  10 kg   Model #WALL10 • Затворање: Велкро • За дисциплини:Крос фит..
4.800 MKD
GREEN HILL WALL BALL  12 kg
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL WALL BALL  12 kg   Model #WALL12 • Затворање: Велкро • За дисциплини:Крос фит..
5.100 MKD
GREEN HILL WALL BALL  7 kg
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL WALL BALL  7 kg   Model #WALL7 • Затворање: Велкро • За дисциплини:Крос фит, ..
3.990 MKD
GREEN HILL WALL BALL  8 kg
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL WALL BALL  8 kg   Model #WALL8 • Затворање: Велкро • За дисциплини:Крос ..
4.320 MKD
GREEN HILL WALL BALL  9 kg
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL WALL BALL  9 kg   Model #WALL9 • Затворање: Велкро • За дисциплини:Крос фит, ..
4.600 MKD
GREEN HILL WRECKING БОКСЕРСКА ВРЕЌА (ПРАЗНА)
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL WRECKING BAG Model #:WB-9017 • Затворање: Велкро • За дисциплини: Бокс и Кик Бокс • На..
9.300 MKD
LIVEPRO  ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ПРИЦВРСТУВАЧ ЗА САЈЛА
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ПРИЦВРСТУВАЧ ЗА САЈЛА ШИФРА: LP8192A БРЕНД: LIVEPRO LIVEPRO&n..
2.900 MKD
LIVEPRO 12 - СТРАНИЧНИ РАЧНИ ТЕГОВИ 12, 14, 16кг пар
Врз основа на 0 оценки.
12-SIDED URETHANE DUMBBELLS шифра: LP8003 бренд: LIVEPRO боја: плава+црна тежина: 12, 14, 1..
9.750 MKD
LIVEPRO DELUXE REVOLVING V-BAR
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO DELUXE REVOLVING V-BAR ШИФРА: LP8192B БРЕНД: LIVEPRO За дисциплини: Kрос фит, Функционале..
2.690 MKD
LIVEPRO JAЖЕ
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO ЈАЖЕ ОБЛОЖЕНО ШИФРА: LP8170 БРЕНД: LIVEPRO ДОЛЖИНА: 12м ОБЕМ: Ф 50мм НАМЕНА:..
4.500 MKD
LIVEPRO Power bag
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO POWER BAG  ШИФРА: 8120 БРЕНД: LIVEPRO Затворање: Со  патент За дисциплини: Kро..
3.220 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.