Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Liveup & Livepro

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
LIVEUP Метален еднорачен тег  10кг,15кг,20кг
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Железeн еднорачен тег сет 10кг,15кг,20кг ШИФРА:LS2311 ГОЛЕМИНА: 10 кг,15кг,20кг БОЈА:..
2.890 MKD
LIVEUP ПВЦ ЈОГА ПОДЛОГА 4мм
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP ПВЦ ЈОГА ПОДЛОГА ШИФРА: LS3231 СОСТАВ: ПВЦ ГОЛЕМИНА: 173см x 61cm x 4мм БОЈА: РОЗЕВА / СИ..
690 MKD
LIVEUP Пвц јога подлога 6мм
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP ПВЦ ЈОГА ПОДЛОГА ШИФРА: LS3231С СОСТАВ: ПВЦ ГОЛЕМИНА: 173см x 61cm x 6мм БОЈА:  СИНА..
900 MKD
LIVEUP Пена ролер
Врз основа на 0 оценки.
  YOGA FOAM ROLLER ID: LS3768B ГОЛЕМИНА: 34*14CM БРЕНД:LIVEUP БОЈА:ПОРТОКАЛОВА ..
910 MKD
LIVEUP Пилатес ,,Кикиритка,, топка 100x50
Врз основа на 0 оценки.
ПИЛАТЕС ТОПКА  LS3223A БРЕНД: LIVEUP   Топката кикирики LiveUp LS3223 е идеална и за ве..
1.290 MKD
LIVEUP Пилатес топка 55см / 65см / 75см
Врз основа на 0 оценки.
ПИЛАТЕС ТОПКА  LS3222 БРЕНД: LIVEUP БОЈА:  СИНА, ПОРТОКАЛОВА, СИВА ГОЛЕМИНА: 55, 65, 75..
790 MKD
LIVEUP ПИЛАТЕС ТОПКА ПОЛУМАСАЖЕР
Врз основа на 0 оценки.
Спецификација Материјал: поливинил хлорид (ПВЦ) Дијаметар: 65cm Максимално оптоварување: 100 кг ..
940 MKD
LIVEUP Пилатес топка со рачки  65см
Врз основа на 0 оценки.
ПИЛАТЕС ТОПКА  LS3227 БРЕНД: LIVEUP ГОЛЕМИНА: 65 см НАМЕНА: ИДЕАЛНА ЗА ЈОГА, СИЛА, ОСНОВЕН..
1.190 MKD
LIVEUP Пилатес топка-крофна
Врз основа на 0 оценки.
ПИЛАТЕС ТОПКА-  LS3567 БРЕНД: LIVEUP БОЈА:  СИНА, РОЗЕВА НАМЕНА:Рамностраното јога топч..
1.050 MKD
LIVEUP Пружина за сила
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Пружина за сила         ШИФРА: LS3161B        ..
1.680 MKD
LIVEUP РОЛЕР СЕТ
Врз основа на 0 оценки.
  YOGA FOAM ROLLER SET ID: LS3765 ГОЛЕМИНА: M БРЕНД:LIVEUP БОЈА:Сива/Портокалова НАМ..
1.890 MKD
LIVEUP Тег за зглобови
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Wrist weight ШИФРА: LS3020 БРЕНД: LIVEUP ТЕЖИНА: 0,5kg; 0.75kg Може да се користат доде..
590 MKD
LIVEUP Тег за зглобови
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Wrist ankle weight ШИФРА: LS3049 БРЕНД: LIVEUP FEATURES: Може да се користат за време на..
600 MKD
LIVEUP Тег за зглобови
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP ТЕГ ЗА ЗГЛОБОВИ ШИФРА: LS3011 БРЕНД: LIVEUP НАМЕНА: Се користат за вре..
950 MKD
LIVEUP Топка со тежина(полнета со песок)
Врз основа на 0 оценки.
SOFT WEIGHT BALL шифра: LS3003 бренд: LIVEUP боја: плава, зелена, портокалова ТЕЖИНА: 1, ..
450 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2022 Master Sport dooel. All Rights Reserved.