Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Liveup & Livepro

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
LIVEUP push-up bars
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP push-up bars ШИФРА: LS3162 БРЕНД: LIVEUP НАМЕНА:            ..
950 MKD
LIVEUP Push-up pro
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Push-up pro ШИФРА: LS9411 БРЕНД: LIVEUP НАМЕНА: АКТИВИРА ПОВЕЌЕ МУСКУЛИ ОТКОЛКУ СТАНДАРДН..
890 MKD
LIVEUP Quick hurdles
Врз основа на 0 оценки.
ADJUSTABLE QUICK HURDLES ШИФРА: LS3682 БРЕНД: LIVEUP БОЈА: ЖОЛТА ДИМЕНЗИИ: 8"-12" 5P..
3.150 MKD
LIVEUP Reaction ball
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP REACTION BALL ШИФРА: LS3005 БРЕНД: LIVEUP БОЈА: ПОРТОКАЛОВА НАМЕНА: СЕ ПОСТИГНУВА НАПРЕДО..
290 MKD
LIVEUP Slam ball  5,8,10kg
Врз основа на 0 оценки.
SLAM BALLS ШИФРА: LS3004 БРЕНД: LIVEUP БОЈА: ЦРНА ГОЛЕМИНА: 5, 8, 10KG НАМЕНА: SLA..
1.200 MKD
LIVEUP TRAINING KIT - СЕТ ЗА ТРЕНИНГ
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP TRAINING KIT ШИФРА: LS3666 БРЕНД: LIVEUP НАМЕНА: Сетот за тренинг се состои од еластични л..
3.430 MKD
LIVEUP Вратило
Врз основа на 0 оценки.
CHIN-UP BAR ШИФРА: LS3335 БРЕНД: LIVEUP БОЈА: ЦРНА НАМЕНА: КОРИСТЕЈЌИ ГО ВРАТИЛОТО СЕ РАЗВИ..
2.700 MKD
LIVEUP Вратило 65-95см
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP ВРАТИЛО 65-95см ШИФРА: 3163B БРЕНД: LIVEUP ДОЛЖИНА: 65-95 sm НАМЕНА:ОВОЗМОЖУВА ..
1.000 MKD
LIVEUP ВРАТИЛО САМОСТОЕЧКО
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Вратило самостоечко ШИФРА: LS3153А БРЕНД: LIVEUP БОЈА: ЦРНА НАМЕНА:  Повеќенаменска ..
2.990 MKD
LIVEUP Гимнастички карики
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Гимнастички карики ШИФРА: LS3675 БРЕНД: LIVEUP НАМЕНА: Вклучува 2 пластични прстена, ремен..
2.500 MKD
LIVEUP Гумени кеттел тегови од 4 - 20кг
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP ГУМЕНИ КЕТТЛ ТЕГОВИ ШИФРА:LS2044 ГОЛЕМИНА: 4-20 КГ БОЈА: ЦРНА НАМЕНА: ВНЕС..
1.580 MKD
LIVEUP Експандер за градниот кош
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP ЕКСПАНДЕР ЗА ГРАДНИОТ КОШ         ШИФРА: LS3641     &nbs..
990 MKD
LIVEUP Еластично јаже со отпор
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Еластично јаже со отпор ШИФРА: LS3662 БРЕНД: LIVEUP БОЈА: СИВА/ПОРТОКАЛОВА Дозволува ко..
2.950 MKD
LIVEUP Лизгачки диск
Врз основа на 0 оценки.
            ЛИЗГАЧКИ ДИСКОВИ          &nb..
520 MKD
LIVEUP Медицинска топка
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Медицинска топка ШИФРА: LS3006F The medicine ball is an air-filled rubber ball. The weight ..
1.600 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2022 Master Sport dooel. All Rights Reserved.