Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Liveup & Livepro

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
LIVEPRO ПОДЛОГА ЗА АГИЛНОСТ
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO ПОДЛОГА ЗА АГИЛНОСТ LP8621 Тешка, издржлива, рециклирана гума, која што при употреба не пр..
2.800 MKD
LIVEPRO ПОДЛОГА ЗА БАЛАНС
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO ПОДЛОГА ЗА БАЛАНС ШИФРА: LP8360  БРЕНД: LIVEPRO БОЈА: Црна НАМЕНА: Подлогата за веж..
2.890 MKD
LIVEPRO ПОДЛОГА ЗА СТОМАЧНИ
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO ПОДЛОГА ЗА СТОМАЧНИ ШИФРА LP8345 БРЕНД: LIVEPRO БОЈА: ЦРНА+СИВА..
1.260 MKD
LIVEPRO Полутопка за баланс
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO Топка за баланс Шифра: LP8211 Боја: Сива / Сина  Големина: 62 X 22 X 62 см Нам..
6.290 MKD
LIVEPRO СЕТ НА ЛАСТИЦИ ЗА ОТПОР
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO СЕТ НА ЛАСТИЦИ ЗА ОТПОР ШИФРА: LP8412 БРЕНД: LIVEPRO БОЈА: ПЛАВА, ЦРНА, ЗЕЛЕНА, ЦРВЕНА Н..
690 MKD
Liveup  Fitness Sit-Up Bench
Врз основа на 0 оценки.
Liveup Fitness Sit-Up Bench ШИФРА: LS1201 БРЕНД: LIVEUP..
5.190 MKD
LIVEUP  Вратило 80-120см
Врз основа на 0 оценки.
DOOR BAR  80-120 ШИФРА: 3163A БРЕНД: LIVEUP ДОЛЖИНА: 80-120 sm НАМЕНА:ОВОЗМОЖУВА ..
1.350 MKD
LIVEUP  РОЛЕР
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP YOGA FOAM ROLLER ID: LS3764 ГОЛЕМИНА: 91.5 CM БРЕНД:LIVEUP БОЈА:Сина НАМЕНА:РОЛЕРОТ..
1.590 MKD
LIVEUP  ТЕГ СО ПРИЛАГОДЛИВА ТЕЖИНА 2,5кг
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP  ТЕГ СО ПРИЛАГОДЛИВА ТЕЖИНА 2,5кг ШИФРА: LS3031 БРЕНД: LIVEUP НАМЕНА: Оптимална ..
1.950 MKD
LIVEUP  Топка за скокање
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP  Топка за скокање Шифра: LS3220 Состав: PVC Диаметар: 45cм Боја: портокалова Намена..
590 MKD
LIVEUP  ТРЕНЕР ЗА ФУДБАЛ
Врз основа на 0 оценки.
 Liveup ТРЕНЕР ЗА ФУДБАЛ  Шифра: LS3619  Боја : ЦРНА  Бренд: LIVEUP..
680 MKD
LIVEUP - СЕТ НА ЕЛАСТИЧНИ ЈАЖИЊА ЗА ТРЕНИНГ
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP TRAINING KIT - СЕТ ЗА ТРЕНИНГ ШИФРА: LS3664 БРЕНД: LIVEUP БОЈА: СИВА/ПОРТОКАЛОВА Намена: ..
2.690 MKD
LiveUp Aerobic Step - Степер
Врз основа на 0 оценки.
Live-Up Aerobic Step - СТЕПЕР ШИФРА: LS3168B БОЈА: ЦРНА+ЗЕЛЕНА БРЕНД: LIVEUP НАМЕНА:Идеално за с..
2.600 MKD
LiveUp Aerobic Step - Степер
Врз основа на 0 оценки.
Live-Up Aerobic Step ШИФРА: LS3168A БОЈА: Black+orange БРЕНД: LIVEUP НАМЕНА: LiveUp LS3168A има ..
1.850 MKD
LIVEUP Agility cones 20pcs
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Конуси за агилност ШИФРА: LS3672 БРЕНД: LIVEUP НАМЕНА: Идеални за вежби за агилност.&..
850 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2022 Master Sport dooel. All Rights Reserved.