Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Liveup & Livepro

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
MASTERS TRICEPS CABLE SET
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS TRICEPS CABLE SET ШИФРА: 8192 БРЕНД: MASTERS Карактеристики: А - 33 cm метален носач на ..
2.590 MKD
HEAVY SPEED JUMP ROPE PREMIUM
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS ЈАЖЕ ЗА СКОКАЊЕ СО ТЕГ 700 gr ШИФРА: MST 8289 БРЕНД: MASTERS БОЈА: ЦРВЕНО/ЦРНА..
1.490 MKD
LIVEPRO   КОНУСИ
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO КОНУСИ ШИФРА: LP8618 Подобрете ја вашата агилност и обука со конусите за агилност за обу..
890 MKD
LIVEPRO  WALL BALL 3-12 kg
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO  WALL BALL ШИФРА: LP8100 БРЕНД: LIVEPRO БОЈА: ЦРНА+СИВА НАМЕНА: ..
2.790 MKD
LIVEPRO  ПИЛАТЕС ТОПКА  55/65/75 cm
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO Anti-Burst Core-Fit вежба топка е изработена од стабилна пластика, што ја прави особено цврс..
1.200 MKD
LIVEPRO - ТРАМБОЛИНА СО ДРЖАЧ
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO TRAMPOLINE - ТРАМБОЛИНА ШИФРА: 8250B БРЕНД: LIVEPRO Characteristics: » Material:..
7.990 MKD
LIVEPRO BATTLE ROPE STORAGE HANGER - ДРЖАЧ
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO BATTLE ROPE STORAGE HANGER - ДРЖАЧ ШИФРА: LP8178 БРЕНД: LIVEPRO НАМЕНА: Држачот за јаже с..
1.050 MKD
LIVEPRO BATTLE ROPE WALL ANCHOR - ДРЖАЧ
Врз основа на 0 оценки.
LP8179 LIVEPRO BATTLE ROPE WALL ANCHOR - ДРЖАЧ ШИФРА: LP8179 БОЈА: Црна БРЕНД: LIVEPRO ..
1.590 MKD
LIVEPRO EPE FOAM ROLLER
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO  EPE FOAM ROLLER ШИФРА: LP8238 БРЕНД: LIVEPRO Фасцинантн..
1.790 MKD
LIVEPRO EVA FOAM ROLLER
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO  EVA FOAM ROLLER ШИФРА: LP8230 БРЕНД: LIVEPRO Ролерот со пена L..
1.400 MKD
LIVEPRO Gimnastic grips
Врз основа на 0 оценки.
GYMNASTIC GRIP ШИФРА: LP8124 бренд: livepro боја: сива+црна големина: M,L,xl..
600 MKD
LIVEPRO Medicine ball
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO Medicine ball ШИФРА: LP8112 Medicine ball е гумена топка исполнета со воздух. Тежината вар..
1.690 MKD
LIVEPRO Quick hurdles
Врз основа на 0 оценки.
ADJUSTABLE QUICK HURDLES ШИФРА: LP8615 БОЈА-СИНА БРЕНД: LIVEUP НАМЕНА:СЕ КОРИСТАТ ЗА ДА С..
2.500 MKD
LIVEPRO RESISTANCE BAND - ЛАСТИК ЗА ОТПОР
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO RESISTANCE BAND ШИФРА: LP8413 БРЕНД: LIVEPRO БОЈА: Зелена, црвена, виолетова, црна НАМЕН..
350 MKD
LIVEPRO RESISTANCE BAR
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO RESISTANCE BAR ШИФРА: LP8400 БРЕНД: LIVEPRO ..
2.400 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2022 Master Sport dooel. All Rights Reserved.