Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Liveup & Livepro

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
LIVEPRO  Појас за држење на тег
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO Појас за држење на тег Модел #: LP8095   ..
1.590 MKD
LIVEPRO  ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ПРИЦВРСТУВАЧ ЗА САЈЛА
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ПРИЦВРСТУВАЧ ЗА САЈЛА ШИФРА: LP8192A БРЕНД: LIVEPRO LIVEPRO&n..
2.290 MKD
LIVEPRO 12 - СТРАНИЧНИ РАЧНИ ТЕГОВИ 12, 14, 16кг пар
Врз основа на 0 оценки.
12-SIDED URETHANE DUMBBELLS шифра: LP8003 бренд: LIVEPRO боја: плава+црна тежина: 12, 14, 1..
9.750 MKD
LIVEPRO DELUXE REVOLVING V-BAR
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO DELUXE REVOLVING V-BAR ШИФРА: LP8192B БРЕНД: LIVEPRO За дисциплини: Kрос фит, Функционале..
2.100 MKD
LIVEPRO DELUXE STRAIGHT PRESS DOWN BAR
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO DELUXE STRAIGHT PRESS DOWN BAR ШИФРА: 8192E БРЕНД: LIVEPRO За дисциплини: Kрос фит, ..
2.400 MKD
LIVEPRO MASSAGE PEANUT BALL
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO  MASSAGE PEANUT BALL ШИФРА: LP8502 БРЕНД: LIVEPRO НАМЕНА:  ..
450 MKD
LIVEPRO POWER BARBELS
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO POWER BARBELS ШИФРА: LP8140-4/12 БРЕНД: LIVEPRO НАМЕНА: Kрос фит, Функционален тренинг, Ф..
3.560 MKD
Livepro Studio Colored Dumbbells- Странични рачни тегови  1-5 кг
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO colored STUDIO DUMBBELLS - СТРАНИЧНИ РАЧНИ ТЕГОВИ 1-5 кг шифра: LP8076 Тие се  е..
490 MKD
LIVEPRO TRICEPS STRAIGHT BAR
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO TRICEPS STRAIGHT BAR ID: LP8192H Карактеристики: »Цврст челик со ротирачки спој и прити..
1.400 MKD
LIVEPRO TRICEPS V BAR
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO TRICEPS V BAR ШИФРА: 8192I БРЕНД: LIVEPRO Карактеристики: »Цврст челик со обложени PU-о..
1.600 MKD
LIVEPRO WEIGHT BAR
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO WEIGHT BAR ШИФРА: LP8145 БРЕНД: LIVEPRO Карактеристики: »Материјал: »Бар: челична цевка..
1.240 MKD
LIVEPRO АГОЛНА ШИПКА ЗА БИЦЕПС/ТРИЦЕПС
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO АГОЛНА ШИПКА ЗА БИЦЕПС/ТРИЦЕПС ШИФРА: LP8192F БРЕНД: LIVEPRO За дисциплини: Kрос фит, Фун..
1.700 MKD
LIVEPRO МАSSAGE ROLLER BALL
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO MUSCLE ROLLER BALL ШИФРА: LP8501 БРЕНД: LIVEPRO НАМЕНА:  Т..
300 MKD
LIVEPRO РАЧЕН ФОКУСЕР
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO РАЧЕН ФОКУСЕР LP8604 Овој фокусер со ракавици без прсти е со врвен квалитет и дизајн напра..
1.650 MKD
LIVEPRO Спортски појас
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO Спортски појас Модел #: LP8094   ..
1.200 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.