Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Акција
Маица Dyker Heights
Врз основа на 0 оценки.
2.280 MKD 1.050 MKD
Шорц Pacific
Врз основа на 0 оценки.
1.490 MKD 1.050 MKD
Патики Trainer IV Jr
Врз основа на 0 оценки.
3.400 MKD 2.400 MKD

Спонзорирани спортисти и тимови

     

Спортисти

Спортисти спонзорирани од страна на Мастер Спорт кои ги користат нашите брендови и постигнуваат бројни мегународни резултати.

Емил Павлов Емил Павлов Елвир Масовиќ Нермин Потур Оливер Мандариќ Тарик Лусија Мандариќ Жукан Админ Жукан и Оливер Мандариќ Жарко Арсовски Жарко Арсовски Ферри Исиќ Берат Јакупи Ферри Исиќ Берат Јакупи Алем Купусовиќ Ади Куртовиќ Енес Смаилагик Енес Смаилагик

Национални тимови

Националните карате тимови на Македонија ,Босна и Херцеговина и Бугарија се спонзорирани од страна на Мастер Спорт-Македонија
Босна и Херцеговина - Бронзен медал Босна и Херцеговина - Бронзен медал Национален тим Босна и Херцеговина Национален тим на Р.Бугарија Национален тим на Р.Бугарија Национален карате тим Македонија Национален карате тим Македонија Национален карате тим Македонија KATA TIM

Светски рекордер

Емил Илич - Македонија е комплетно опремен и подржан во реализација на остварувањето на светскиот рекорд од Мастер Спорт - Македонија  .
Континуирано одење со поминати 200 км за 36 часа.

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17
  • SMAI
  • Legea
  • Budo Nord
  • Masters
  • KWON
  • Lotto
  • Green Hill
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.