Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEPRO PREMIUM URETHANE TRAINING PLATES WITH GRIP
LIVEPRO PREMIUM URETHANE TRAINING PLATES WITH GRIP

LIVEPRO PREMIUM URETHANE TRAINING PLATES WITH GRIP

1.190 MKD

без ДДВ: 1.008 MKD
Производител: LIVEPRO
Шифра на производ: LP8020
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Тежина:

LIVEPRO ПРЕМИУМ ПОЛИУРЕТНАСКА ТЕЖИНСКА ПЛОЧА 
шифра: LP8020
бренд: LIVEPRO
боја: плава+црна
тежина: 5-25 KG

СЕ ПРОДАВААТ ПО КОМАД
Премиумот ,,Oлимпиа,,тежинска плоча наменета за олимписки игри е произведена според најновите стандарди за производство. Висококвалитетниот чист полиуретан има еластичност што ја прави многу бесчувствителна и  отпорна на абразија,и секаков вид надворешни влијанија како што се гребнатини или удари. Материјалот на чистиот полиуретан е течен кога се загрева и може да се произведува во секоја замислива боја според спецификациите на клиентот. Полиуретанот, исто така наречен процесор, е апсолутно без мирис и потраен од било каква гумена обвивка.

Карактеристики:
»Дизајн со 3 рачки за лесно ракување.
»Прстен од не'рѓосувачки челик 50,5 мм.
»Свила мат површина со завршна обработка.
»Девијација на телесната тежина со толеранција од +/- 1%.
»Достапно во големина 1.25 / 2.5 / 5.0 / 10.0 / 15.0 / 20.0 и 25,0 кг.

Материјал: челик со полиуретанска обвивка
Боја: црна / сина

 

Item weight Item weight
    LP8020-15 15, 0 kg
LP8020-2.5 2,5   kg LP8020-20 20,0 kg
LP8020-5 5,0   kg LP8020-25 25,0 kg
LP8020-10 10,0 kg  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.