Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Октагон душеци за боречки вештиниНово на пазарот

Октагон душеци за боречки вештини. Гол:80cmx80cm
Дебелина:2.5cm

Еден сет вклучува 196ком (76ком во сина боја, 12ком триагона форма, 108 ком црвена боја)
             
 

Коментари


Напиши коментар

Вашето Име


Вашата Е-пошта


Ваш коментар Предупредување: HTML-от не е преведен!

Внесете го кодот подолу:


Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2018 Master Sport dooel. All Rights Reserved.