Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Производи на акција

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Сукња Missy Сива
Модел #: M8000 Сукња за спорт и рекреација 95%Памук 5%Еластин..
2.490 MKD 1.390 MKD
без ДДВ: 1.178 MKD
SMAI ЕКФ Карате ракавици сини
SMAI ЕКФ Kарате ракавици Модел #: SM P101 EKFB "SMAI EKF Одобрени Ракавици: SMAI EKF заштитниците с..
1.140 MKD 990 MKD
без ДДВ: 839 MKD
SMAI ЕКФ Kарате ракавици црвени
SMAI ЕКФ Kарате ракавици Модел #: SM P101 EKFR "SMAI EKF Одобрени Ракавици: SMAI EKF заштитниците с..
1.140 MKD 990 MKD
без ДДВ: 839 MKD
SMAI Штитник за стопало ТКД
 SMAI Штитник за стопало ТКД Модел #: SM B126  Штитници за стопало TKD , изработени од По..
1.851 MKD 1.480 MKD
без ДДВ: 1.254 MKD
SMAI Штитник за подлакт ТКД
СМАИ Штитник за подлакт Модел #: SM I403 Врвен квалитет на штитник за подлактица изработен од Полиу..
1.190 MKD 950 MKD
без ДДВ: 805 MKD
SMAI Ракавици ТКД
 SMAI Ракавици ТКД Модел #: SM B124 ТКД Штитници за раце, изработени од Полиуретан...
1.350 MKD 1.370 MKD
без ДДВ: 1.161 MKD
SMAI Штитник за потколено – ТКД
SMAI Штитник за потколено Модел #: SM I503 Штитник за потколено изработен од Полиуретан, лиен со ка..
1.450 MKD 1.160 MKD
без ДДВ: 983 MKD
Копачки Stadio Azzurri club FG JR Бела/Црвена
Mодел #: L2734 Детски копачки. Горниште синтетичка кожа, долен дел ЕВА...
2.690 MKD 1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD
Копачки Stadio Azzurri Club FG-2T
Модел #: L1009 Копачки, горниште- синтетичка кожа, ЕВА влошка и долен дел ЕВА...
4.100 MKD 2.290 MKD
без ДДВ: 1.941 MKD
Патики Stadio Azzurri Cup ID
Модел #: L5532 Патики за фудбал. Горниште- синтетичка кожа, ЕВА влошка и долен дел ЕВА...
3.830 MKD 2.290 MKD
без ДДВ: 1.941 MKD
Копачки Stadio Azzurri II FG-2T
Mодел #: H8701 Копачки, горниште- синтетичка кожа, ЕВА влошка и долен дел ЕВА...
2.840 MKD 1.970 MKD
без ДДВ: 1.669 MKD
Копачки Stadio Azzurri II FG-3F JR MT. Бела/Црна
Mодел #: H8706 Детски копачки. Горниште синтетичка кожа, долен дел ЕВА...
2.390 MKD 1.300 MKD
без ДДВ: 1.102 MKD
Копачки Stadio Azzurri II FG-3F JR MT. Бела/Сина
Модел #: H8707 Детски копачки. Горниште синтетичка кожа, долен дел ЕВА...
2.390 MKD 1.300 MKD
без ДДВ: 1.102 MKD
Копачки Stadio Azzurri Team FG JR Бела/Црвена
Модел #: K5010 Детски копачки. Горниште синтетичка кожа, долен дел ЕВА...
2.820 MKD 1.300 MKD
без ДДВ: 1.102 MKD
Тренерки Chloe FT RGL CUFF Сива
Модел #: Q3394 Тренерка за спорт и рекреација 100% Памук..
3.550 MKD 2.390 MKD
без ДДВ: 2.025 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.