Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Производи на акција

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Јакна Range Side Бела/Темна Тегет
Модел #: N6100 Јакна за спорт и рекреација 100% Полиестер..
3.990 MKD 3.100 MKD
без ДДВ: 2.627 MKD
Дуксер Spencer HD Темна Сива
Модел #: N9300 Дуксер за спорт и рекреација 70% Памук 30% Полистер..
3.900 MKD 3.100 MKD
без ДДВ: 2.627 MKD
Јакна WN Phil Mi Црна
Модел #: N9251 Јакна за спорт и рекреација 100% Полиестер..
4.670 MKD 3.390 MKD
без ДДВ: 2.873 MKD
Дрес / шорц  Victory Бело/Плав
Модел #: J1533 Дрес за спорт и рекреација 100% Полиестер..
1.970 MKD 1.540 MKD
без ДДВ: 1.305 MKD
Дрес / шорц   Zhero Бело/Плав
Модел #: L5014 Дрес за спорт и рекреација 100% Полиестер..
2.100 MKD 1.540 MKD
без ДДВ: 1.305 MKD
KWON WKF Карате униформа за кумите -Competitive
КВОН WKF Карате Униформа Модел #:1103 Екстра лесна и екстремно популарна карате униформа за кумите ..
4.460 MKD 3.860 MKD
без ДДВ: 3.271 MKD
 KWON Униформа за карате Victory Бело со сјаен ефект
 KWON Униформа за карате Victory бело со сјаен ефект  Модел #:1107 Дизајниранa за натпре..
3.680 MKD 2.620 MKD
без ДДВ: 2.220 MKD
Legea Тренерки Bogota Tornado 1210
Модел #: T076-1210 Тренерка за спорт и рекреација 100% Полиестер...
3.150 MKD 2.890 MKD
без ДДВ: 2.449 MKD
Legea Тренерки Bogota Tornado 1210
Модел #: T076-1210 Тренерка за спорт и рекреација 100% Полиестер...
3.150 MKD 2.890 MKD
без ДДВ: 2.449 MKD
MASTERS Заштитна кацига со метална решетка
МАСТЕРС Заштитна кацига Модел #:MST042 Кацига со метални решетки, изработена од кожа и метал. ..
4.900 MKD 3.920 MKD
без ДДВ: 3.322 MKD
MASTERS Штитник за колено Црн
МАСТЕРС ШТИТНИК ЗА КОЛЕНО Модел #:MST067 Штитник за колено за тренинг направен од Полиестер/Еластин..
350 MKD 280 MKD
без ДДВ: 237 MKD
MASTERS Заштитна гума за заби сениор транспарент
МАСТЕРС Единечна гума за заби Модел #:MST016 Направена за: СПАРИНГ - Одличен дизајн, кој овозможув..
200 MKD 180 MKD
без ДДВ: 153 MKD
Патики Newbeat II W Бела/Светла виолетова
Moдел #:  N8396 Женски патики. Горниште- синтетичка кожа и полиуретан, ЕВА влошка и долен дел Е..
3.990 MKD 2.290 MKD
без ДДВ: 1.941 MKD
Шорц Corner JR Зелени
Модел #: 46776 Шорцеви за футбал за спорт и рекреација 100% Полиестер..
490 MKD 250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Шорц Corner JR Тегет/Бело
Модел #: 31392 Шорцеви за футбал за спорт и рекреација 100% Полиестер..
490 MKD 250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.