Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Производи на акција

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Патики Dixie Lunar Бела/Розева
Mодeл #: Q5103 Женски патики. Платно однадвор, ѓон- .вулканизирана гума..
1.780 MKD 1.190 MKD
без ДДВ: 1.008 MKD
Патики Dixie Бела/Тегет
Mодел #: Q4435 Машки патики. Платно однадвор, ѓон- .вулканизирана гума..
1.780 MKD 1.190 MKD
без ДДВ: 1.008 MKD
Фустан Lusy
Модел #: K9438 Фустан за спорт и рекреација 100% Памук...
1.990 MKD 1.190 MKD
без ДДВ: 1.008 MKD
Заштитна маска за лице IN LAVI - WKF
Модел #: 3944 "WKF Одобрена Заштитна карате маска со цел да се заштити лицето на конкурентот. Маскат..
5.900 MKD 2.280 MKD
без ДДВ: 1.932 MKD
Копачки Fuerzapura L300 FG
Модел #: N1315 Копачки, горниште- кожа, ЕВА влошка и долен дел ЕВА...
3.990 MKD 2.790 MKD
без ДДВ: 2.364 MKD
Копачки Fuerzapura L300 SG
Модел #: M6124 Копачки, горниште- кожа, ЕВА влошка и долен дел ЕВА...
4.390 MKD 2.400 MKD
без ДДВ: 2.034 MKD
Елек Lawn KN Бела
Модел #: М8171 Елек за спорт и рекреација 100% Памук..
2.100 MKD 1.750 MKD
без ДДВ: 1.483 MKD
Јакна Le Тегет
Модел #: C2501 Lotto Женска јакна за спорт и рекреација Надворешно- 100% Полиестер, Обликувана- 100..
4.770 MKD 2.900 MKD
без ДДВ: 2.458 MKD
Ракавици Gladijator Црвана/Сребрена/Црна
Модел #: B1349 Голмански ракавици за фудбал 40% Ева, 35% Латекс, 10% Полиуретан, 15% ПЕС ...
1.450 MKD 725 MKD
без ДДВ: 614 MKD
Mодел #: G7418 Кондури машки. Горниште- кожа, ЕВА влошка и долен дел ЕВА...
7.700 MKD 3.390 MKD
без ДДВ: 2.873 MKD
Јакна Dawson ATH WN Тегет
Mодел #: N6882 Lotto Машка јакна за спорт и рекреација 100% Полиестер..
4.490 MKD 3.690 MKD
без ДДВ: 3.127 MKD
Јакна Pad Assist Сина
Модел #: N3531 Lotto Машка зимска јакна за спорт и рекреација Надворешно- 100% Полиамид, Обликувана..
5.350 MKD 3.990 MKD
без ДДВ: 3.381 MKD
Јакна Premium Темна Тегет
Модел #: Q2301 Lotto Машка јакна за спорт и рекреација 100% Полиестер..
3.230 MKD 2.660 MKD
без ДДВ: 2.254 MKD
Јакна Premium Бела
Модел #: Q2300 Lotto Машка јакна за спорт и рекреација 100% Полиестер..
3.230 MKD 2.660 MKD
без ДДВ: 2.254 MKD
Јакна Range Side Темна Тегет/Бела
Модел #: N5883 Јакна за спорт и рекреација 100% Полиестер..
3.990 MKD 3.100 MKD
без ДДВ: 2.627 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.