Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Производи на акција

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Патики Spider X  ID Jr
R5880 SPIDER X JR Сина/Црна/Жолта • Мека синтетичка кожа - горниште. • ЕВА влошка...
2.940 MKD 1.990 MKD
без ДДВ: 1.686 MKD
Патики индор Stadio potenza V 700 ID
R5785 STADIO POTENZA V 700 ID Бела/Зелена/Црна • Мека синтетичка кожа - горниште. • ЕВА влошка. ..
3.960 MKD 2.590 MKD
без ДДВ: 2.195 MKD
Патики Stratosphere Jr
R5687 STRATOSPHERE JR L. Бело /FLUO MINT • PU горниште. • EVA влошка. • Гумен ѓон. • За сите те..
3.100 MKD 2.090 MKD
без ДДВ: 1.771 MKD
Тренерки Suit Asia W STC HD Cuff
R4051 SUIT ASIA W STC CUFF Темно тегет 95%Памук 5%Еластин Тренерка за спорт и рекреација  ..
5.990 MKD 3.790 MKD
без ДДВ: 3.212 MKD
Тренерки  Carol FT STC HD CUFF
R4719 SUIT CAROL FT STC HD CUFF blush/mel. graphite 95%Памук 5%Еластин Тренерка за спорт и рекреа..
5.990 MKD 3.790 MKD
без ДДВ: 3.212 MKD
Тренерки  Carol W
R4715 SUIT CAROL FT STC CUFF hawaii/mel. graphite 95%Памук 5%Еластин Тренерка за спорт и рекреаци..
5.990 MKD 3.790 MKD
без ДДВ: 3.212 MKD
Тренерки Faith W Glamour/Black
Модел R7215 Lotto женски тренерки 100% poliester..
5.490 MKD 3.590 MKD
без ДДВ: 3.042 MKD
Патики T-Basic V CL S
R5704 T-BASIC V CL S  За сите терени Бела/Светла розе • Полиуретан - горниште. • EВА влошка...
2.580 MKD 1.590 MKD
без ДДВ: 1.347 MKD
Маица T-Shirt Rixan Lotto
R4552 T-S RYXAN LOTTO Сива Маица за спорт и рекреација. Изработена од 90% Памук, 10% Вискоза...
1.190 MKD 800 MKD
без ДДВ: 678 MKD
Маица T-Shirt Roby
Модел #: R0227 Маица за спорт и рекреација 100% Памук..
1.450 MKD 890 MKD
без ДДВ: 754 MKD
Маица Tank Lexi STP
M8961 TANK LEXI STP Тегет/Бела Маица за спорт и рекреација. Изработена од 100% Памук. ..
980 MKD 790 MKD
без ДДВ: 669 MKD
Патики Trainer IV Jr
R3065 TRAINER IV CL S. Зелено/Црна • PU горниште во комбинација со природна кожа. •Инјектирана ЕВ..
3.400 MKD 2.400 MKD
без ДДВ: 2.034 MKD
Копачки Stadio potenza V 700 TX
R5738 STADIO POTENZA V 700 TX Бела/Сина/Жолта • Мека синтетичка кожа - горниште. • ЕВА влошка. •..
3.960 MKD 2.590 MKD
без ДДВ: 2.195 MKD
T-Basic V CL S
R5703 T-BASIC V CL S  За сите терени Тегет/Бела • Полиуретан - горниште. • ЕВА влошка. • ЕВ..
2.580 MKD 1.590 MKD
без ДДВ: 1.347 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.