Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Производи на акција

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Модел #: G7414 Кондури за деца. Горниште-кожа, влошка- ЕВА и долниот дел ЕВА...
2.380 MKD 1.790 MKD
без ДДВ: 1.517 MKD
Патики Torcida VI ID
Модел #: N8541 Патики за фудбал. Горниште- синтетичка кожа и полиамид, ЕВА влошка и долен дел ЕВА...
3.990 MKD 2.300 MKD
без ДДВ: 1.949 MKD
Патики Torcida XI ID JR L
Модел #: R2832 Детски патики за фудбал. Горниште синтетичка кожа, долен дел ЕВА...
2.800 MKD 1.890 MKD
без ДДВ: 1.602 MKD
Маица Judy
Mодел #: M9119 Маица за спорт и рекреација 100% Памук...
2.490 MKD 1.750 MKD
без ДДВ: 1.483 MKD
Патики Vienna III CL S. Бела/Црвена
Mодел #: N8423 Патики за деца. Горниште-синтетичка кожа, влошка- ЕВА и долниот дел ЕВА...
2.800 MKD 1.790 MKD
без ДДВ: 1.517 MKD
Копачки Zhero Evolut. Due FG-3F JR Бела/Црвена
Mодел #: K3814 Детски копачки. Горниште синтетичка кожа, долен дел ЕВА...
3.200 MKD 1.900 MKD
без ДДВ: 1.610 MKD
Копачки Zhero Evolution FG-3F JR M. Бела/Златна
Mодел #: H4001 Детски копачки. Горниште синтетичка кожа, долен дел ЕВА...
2.990 MKD 1.790 MKD
без ДДВ: 1.517 MKD
Копачки Zhero Evolution LT FG JR Бела/Црна
Модел #: L5642 Детски копачки. Горниште синтетичка кожа, долен дел ЕВА...
3.330 MKD 1.990 MKD
без ДДВ: 1.686 MKD
Копачки Zhero Flash Tre FG
Mодел #: K3354 Копачки, горниште- синтетичка кожа, ЕВА влошка и долен дел ЕВА...
3.770 MKD 2.400 MKD
без ДДВ: 2.034 MKD
Копачки Zhero Gravity FG-2T
Модел #: H3927 Копачки, горниште-водоотпорен микрофибер со LaceLess технологија, реактивна и преносл..
16.650 MKD 5.500 MKD
без ДДВ: 4.661 MKD
Копачки Zhero Shoot FG-3F
Модел #: H3942 Копачки, горниште- синтетичка кожа, ЕВА влошка и долен дел ЕВА...
4.310 MKD 1.920 MKD
без ДДВ: 1.627 MKD
Маица Polo Piper W
R3884 POLO PIPER W БЕЛА Маица за спорт и рекреација. 92% Полиестер 8% Еластин  ..
2.640 MKD 1.690 MKD
без ДДВ: 1.432 MKD
Патики Ariane III W
R5984 Ariane III W Лила пастелно / виолетова • најлон мрежа со горниште без шевови. • Ултратенок ..
4.490 MKD 2.990 MKD
без ДДВ: 2.534 MKD
Патики Ariane III W
R5986 Ariane III W Розе / Металик сиво • најлон мрежа со горниште без шевови. • Ултратенок ѓон со..
4.490 MKD 2.990 MKD
без ДДВ: 2.534 MKD
Патики Ariane VI  W
S7639 Ariane VI  W Розе / Металик сиво • најлон мрежа со горниште без шевови. • Ултратенок ѓ..
3.380 MKD 2.710 MKD
без ДДВ: 2.297 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.