Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

SMAI

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
SMAI WКF Карате ракавици црвени 2019-2023
SMAI ВКФ Kарате ракавици Модел #: SM P101 WKFR "SMAI WKF Одобрени Ракавици: SMAI WKF заштитниците с..
1.890 MKD
Врз основа на 0 оценки.
SMAI Боксерска вреќа 125-155-185 цм
СМАИ ВРЕЌА ЗА БОКС Модел #:SMBPB 125-155-185 Направена за:Тренинг 125,155 и 185 cm -ПВ..
10.300 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Smai Голем кружен фокусер - Boxers
Smai Кружен фокусер - Boxers  Model #: PT65-CH Дизајниран е за употреба во кондиционен трен..
3.100 MKD
Врз основа на 0 оценки.
SMAI Градник - TKD
SMAIn Градник -  Модел #: SM 40435 Двостран градник со ЕВА полнење. Со велкро затворање. &nbs..
1.940 MKD
Врз основа на 0 оценки.
SMAI Долен дел кимоно Црно
SMAI Долен дел кимоно Модел #: C033B160 35% памук, 65% полиестер лесни панталони за боречки вештини..
1.050 MKD
Врз основа на 0 оценки.
SMAI Душеци двобојни 20mm
SMAI Душеци двобојни Модел #: M025HTKD Овие татами се одлични за TKD или Карате.Нивната употреба ну..
1.420 MKD
Врз основа на 0 оценки.
SMAI ЕКФ Kарате ракавици црвени
SMAI ЕКФ Kарате ракавици Модел #: SM P101 EKFR "SMAI EKF Одобрени Ракавици: SMAI EKF заштитниците с..
1.140 MKD 990 MKD
Врз основа на 0 оценки.
SMAI ЕКФ Карате ракавици сини
SMAI ЕКФ Kарате ракавици Модел #: SM P101 EKFB "SMAI EKF Одобрени Ракавици: SMAI EKF заштитниците с..
1.140 MKD 990 MKD
Врз основа на 0 оценки.
SMAI Кимоно за карате  KATA 12 oz WKF approved
СМАИ WKF Униформа за карате КАТА 12 oz #: AS-026150 Дупло брусено платно - цврсто ткаено за ек..
5.170 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Smai Мал кружен фокусер
Smai Кружен фокусер - Shock Tech Round Punching Target (комад)  Model #: PT67R Дизајниран е з..
2.100 MKD
Врз основа на 0 оценки.
SMAI Појас Зелен
SMAI Појас Модел #: SM B001G Зелен Појас, изработен од 100% Памук.     ..
300 MKD
Врз основа на 0 оценки.
SMAI Појас Кафен
SMAI Појас Модел #: SM B001BR Кафен Појас, изработен од 100% Памук.     ..
300 MKD
Врз основа на 0 оценки.
SMAI Појас Портокалов
SMAI Појас Модел #:SM B0010 Портокалов Појас, изработен од 100% Памук.     ..
300 MKD
Врз основа на 0 оценки.
SMAI Појас Син
SMAI Појас Модел #:SM B001U Син Појас, изработен од 100% Памук.     ..
300 MKD
Врз основа на 0 оценки.
SMAI Појас Црвен
SMAI Појас Модел #:SM B001R Црвен појас, изработен од 100% Памук.       ..
300 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2022 Master Sport dooel. All Rights Reserved.