Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Емил Павлов го носи Македонското знаме во БАКУ 2015
WKF Европскиот шампион 2014 и освојувачот на бронзен медал на Европските игри во Баку 2015  е спонзориран од Мастер Спорт со SMAI продукти. 


 

Коментари


Напиши коментар

Вашето Име


Вашата Е-пошта


Ваш коментар Предупредување: HTML-от не е преведен!

Внесете го кодот подолу:


Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.