Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Жарко Арсовски
Компанијата МАСТЕР СПОРТ како застапник за KWON и SMAI продолжува со својата подршка на врвните спортисти во Р. Македонија спонзорирајќи го репрезентативецот на РМ - Жарко Арсовски од Штип со комплетна спортска опрема од двата бренда.

 
 


Жарко Арсовски:
* WKF бронзен медалист во тешка категорија од Светското првенство во Белград 2010

Коментари


Напиши коментар

Вашето Име


Вашата Е-пошта


Ваш коментар Предупредување: HTML-от не е преведен!

Внесете го кодот подолу:


Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.