Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Спонзориран машкиот ката тим на карате репрезентацијата на Македонија
Спонзориран карате ката тимот на репрезентацијата на Р. Македонија со артиклите од германскиот бренд КВОН на балканското првенство во Србија и европското првенство во Турција 2015.

 
 

Коментари


Напиши коментар

Вашето Име


Вашата Е-пошта


Ваш коментар Предупредување: HTML-от не е преведен!

Внесете го кодот подолу:


Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.