Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Опремена и спонзорирана карате репрезентацијата на Р. Македонија
Македонската карате репрезентација е една од репрезентациите кои исто така ги користат ВКФ хомологираните производи од брендовите КВОН  и СМАИ застапувани од  Мастер Спорт од 2007 год.

 
 

Коментари


Напиши коментар

Вашето Име


Вашата Е-пошта


Ваш коментар Предупредување: HTML-от не е преведен!

Внесете го кодот подолу:


Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.