Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Берат Јакупи
Компанијата МАСТЕР СПОРТ како застапник за KWON и SMAI ги подржува талентираните спортисти во Р.Македонија спонзорирајќи го репрезентативецот на РМ - Берат Јакупи од Гостивар со комплетна спортска опрема од двата бренда

 
 

Берат Јакупи
  • EKF европски шампион за помлади јуниори 14-16 г.
  • EKF европски шампион за јуниори 16-18 г.

Коментари


Напиши коментар

Вашето Име


Вашата Е-пошта


Ваш коментар Предупредување: HTML-от не е преведен!

Внесете го кодот подолу:


Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.