Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Маица T-Shirt Roby
Маица T-Shirt Roby

Маица T-Shirt Roby

1.450 MKD 890 MKD

без ДДВ: 754 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: R0227
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина текстил машки:

Модел #: R0227 Маица за спорт и рекреација 100% Памук

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.