Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
KWON Торбица Karate Црна

KWON Торбица Karate Црна

2.170 MKD

без ДДВ: 1.839 MKD
Производител: KWON
Шифра на производ: 5017003
Достапност (кол. на залиха): На залиха
KВОН Торбица Модел #:5017003
Торбица за Карате, направена од 100% Полиестер.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2022 Master Sport dooel. All Rights Reserved.