Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Копачки Premiera FG -3F

Копачки Premiera FG -3F

3.770 MKD 2.400 MKD

без ДДВ: 2.034 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: L5522
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина обувки машки:

Mодел #: L5522 Копачки, горниште- синтетичка кожа, ЕВА влошка и долен дел ЕВА.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.