Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
MASTERS Заштитна кацига со маска црна
MASTERS Заштитна кацига со маска црна MASTERS Заштитна кацига со маска црна

MASTERS Заштитна кацига со маска црна

3.700 MKD

без ДДВ: 3.136 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: MST1043B
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина бокс кацига:

МАСТЕРС Заштитна кацига Модел #:MST0143B
Кацига со плекси заштитник за лице, изработена од природна кожа .

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.